Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
September 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554304

22 September 2009
VASTUSED

Vastan siin korraga küsimustele, mis minu eelmise leivateo postituse peale kommentaaridesse tulid.

Imbi: Leivasiirup oli müügil minu arust Selveris, seal , kus jahud ja meed on. Rae poest ei saanud ma ühtegi vajaminevat asja. Ja Rimis oli küll sada sorti nisujahu , aga mitte leivateoks vajaminevaid komponente.

Kärt: Minu arust oli ka taigen imemaitsev, maltoosat saarel ei müüda, aga leivasiirup tegi ka selle heaks, seega maitsvaks. Ka muid vidinaid , mis sul kirjas olid, polnud saada, seega lisasin päevalilleseemneid, need olid ka väga head. Ahjus hoidsin ka 50 kraadi peal, siis ta kerkis, aga algul, kui pidi vahutama hakkama, üleöö seistes, vot siis ei toimunud midagi, aga ma võibolla tean, miks, seega järgmine kord proovin teisiti.

Lola: Pole meil siin, ei Veski-Matit, ega Veski-Katit, rääkimatta erinevatest ökojahudest ega linaseemnetest, isegi retseptis antud täisterarukkijahu polnud.

Veidi aega tagasi leidsin ma ühest blogist ( ma ei tea, ega ma nooremaks ei lähe, aga no mõistus kaob veel kiiremini, et miks ma seda blogi ei salvestanud, et kelle oma see nüüd oligi ??)
ühe kardigani, mida oli ilgelt vaja endale ka kududa. Õnneks oli lõng kodus olemas ja nii ta sündis. Originaal (selle suutsin ikka salvestada) asub siin.
Aga ma kudusin seda veits teisti, kui õpetuses antud oli. Nimelt kõigepealt kudusin ülemise, mustrilise osa ja siis alles alumise, suunaga ülevalt -alla. Seda sellepärast, et TEMA blogist lugesin ja sain ka originaalist aru, et alumine osa jaoks paeb kasvatama liiga vähe silmi, et kipub alt kitsaks jääma. Nii ma siis lisasin silmi kohe mõnuga. Loomulikult oli vaja veits peale tikkida ka

Tänu Muhvile sain teada, et leidsin selle kardigani Trika blogist !!!! Aitähh, Muhv.


Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (15)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.