Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
September 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554725

09 September 2009
MUHU TIKAND VOL.5

Ma "tikkisin" vahepeal veidi muhutikandit jälle.
Kuna eelmised kalossid mulle suured olid, siis "kammisin" väheke poode ja leidsin endale sobivamad. Seekord sooja voodriga, sügisele mõeldes.

Mõned aastad tagasi, kui toredada töökaaslased Sveta ja Marx mul Saaremaal külas käisid, kinkisid mulle bambusest suure taldriku. Leidsin , et sellele sobib äärde suurepäraselt väike muhutikand . Mõeldud tehtud !!Aitähh teile Sveta ja Marx !!!


Ja muidugi pole ma saanud teisiti, kui heegeldada ka mõned titapapud, nagu juba paljud teisedki siin foorumis.Väikesed on tehtud õpetuse järgi, suuremad aga kombineerisin ise 2-3 aastasele. Vaata nüüd Malle, väikseid pakkusin sulle, kas sobivad ???
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (12)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.