Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Juuli 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554725

27 Juuli 2009
MUHU TIKAND VOL. 2

Kõik sai alguse sellest, et kevadel talus remonti tehes, tahtsin ma saada ka suurt peeglit, kust endale õmmeldud-kootud-heegeldatud rõivaid ka korralikult näha saaks. Et kuidas istub seljas või nii. Ehituspoest saigi ostetud kõige odavam peegel, allahinnatud neoonkriiskava sinise raamiga.
Kodus sai see seinale pandud, no ei olnud ilus, aga tühja kah, peegel ju lihtsalt hädavajalik ese.

Mõne aja möödudes peeglit takseerides, ütles mu mees, et värvib raami üle. Ja samal hetkel käis mu peas KLÕPS, " Värvi muidugi üle ja ma maalin muhu lilltikandi sinna peale", oli mu kindel otsus.

Mõeldud oli raam värvida mustaks, et siis ilus muhususside lilled-maasikad seal peal, aga must värv sai ennem kogu raami katmist otsa !!! Siis tuli võtta järgmine värv, selleks sattus pihku pruun ja jällegi läks otsa kümnesse, sest toas oligi pruuni-rohelise triibuline tapeet.
All paremas nurgas näete, et see peegel on Andrese oma, see on tal töökojas nii hästi peale liimitud, et tee või tina, aga maha ei tule. Edaspidi, selleasemel, et peegleid allhinnata peaks see "Andres" minu poole pöörduma, maalin ta teised raamid ka üle, küll siis ostetakse

See pilt tuli eriti kaunis, nagu raamis rohi.

Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (24)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.