Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Juuli 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554435

24 Juuli 2009
MUHU TIKAND

Suured tänud kõigile, kellele mu eelmine postitus meeldis
Uute arhailiste tikanditega läheb vahepeal veidi aega, täidan seda muhu lilltikandiga.

Eelmisel pühapäeval käisime Muhus õppimas muhu lilltikandit. Olles lõpetanud Pedagoogilise Instituudi sai seda pr. Kivilo käe all küll ja küll õpitud, aga eks aeg teeb oma töö ja nüüd on veidi teised (lihtsamad) pisted ja "nõuded".
Tikkisime sõbranna Margega veel samal õhtul hiliste öötundideni, et mitte õpitut kohe ära unustada. Saaremaal möllas äike ja elekter kadus vahepeal ära, kuid meid see ei heidutanud. Otsisin välja kõik küünlad ja petrooliumilambi ja töö võis jätkuda.
Sain tikandi küll valmis, aga ei hakka õmblematta tööd veel esitlema.


Peale selle maalisime "muhu lilltikandit" ka kalossidele:

Kõige lõbusam oli Hellamaa Külakeskusest lahkumine:Minu kaunid kalossid:Kalossid ise on hästi kenad, läikivad, kui kahjuks nii vale lõikega, et ma neid kanda ei saa. Seega lähevad müügiks või kingiks. Endale tuleb uued teha.

Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (12)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.