Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Juuli 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554729

23 Juuli 2009
ARHAILINE TIKAND


Olles juba ammu kadedusega vaadanud KESONI kauneid tikitud rõivaid, sai mul lõpuks mõõt täis ja otsustasin asja käsile võtta.
Esiteks aitas mind Keson, kes juba ammu saatis mulle tikandite mustreid ja lubas lahkelt imetleda oma blogi. Teiseks aitas mind töökaaslane Evelin, kellelt ma lõike ja õmblemise algkursuse sain.
Tikkime ise oli käkitegu võrreldes pluusi kokkuõmblemisega, millega ma just eriline "sõber" pole. Harutasin ikka jube palju, nii traageldatud , kui ka juba masinaga õmmeldud tööd.


Lõpptulemus sai selline:Ja lähedalt:
Alati saab muidugi paremini, aga mul on juba mitu uut ideed mõttes !!
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (44)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.