Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Juuni 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554435

30 Juuni 2009
KÄES ON MAASIKATE AEG


Pole ilmselt kedagi, kes suvel, kui maasikad valmis nendest torti ei teeks.
Kuna nüüd ka metsmaasikad valmis on, siis mõtlesin ka mina täna torti teha.
Mõeldud-tehtud. Pea kappi, et mis mul seal on.....millegipärast olin poest küll vahukoort ja toorjuustu toonud, aga mitte kohupiima. No pole hullu, saab ilma ka.
Kõigepealt tavalised küpsised (200gr) saumikseriga sodiks, sulatatud või (100 gr) ja suhkur peale, segada ja lahtikäiva koogivormi põhja. Sinna peale palju maasikaid, osad võib ka toormoosiks teha.
Kate: 400gr vahukoort vahtu koos suhkruga, teises nõus 2 pakki TERE toorjuustu mikseriga segada koos riivitud sidrunikoore, suhkru ja vanillisuhkruga. Käsi kappi zelatiini järele .... UPS....polegi.
1 munakollane siis toorjuustu hulka, mis omakorda segada vahukoorega ja tõsta tordile.Peale veel maasikaid ja mitte unustada piparmündi lehekesi.
Tort 2-heks tunniks sügavkülma ja hiljem tavalisse külma, kuid mitte kauaks, sest kes see jõuab sellist torti oodata !!!

Enne Jaanipäeva oli Muhu Koolimajas Muhumaa ühe parima tikandimeistri Eevi Kõvamehe elutöönäitus.
Uhhh, oli see alles näitus, kahju, et avatud ainult nädala jagu, aga nagu ikka polnud tema eluajal kellelgi pähe tulnud tema suurepäraseid töid kokkukoguda ja nii olid peaaegu kõik välja pandud tikandid erakogudest. Seega ei saanud näitust kauem lahti hoida. Ega reklaami ka väga ei panustatud, nii jõudis nädala jooksul näitust vaatama vaid 200 inimest. Eriliseks tegi näituse veel see, et korraldaja Muhu Põhikooli kunstiõpetaja Anu Kabur jagas iga töö juurde ka kommentaare ja juhtis olulisetele nüansidele meie tähelepanu.Ühte tekki tikkis ta 2 kuud 8 tunniste tööpäevadega. Paremalt teine tekk oli ta oma lemmiktekk, mida ta pidas oma parimaks ja täiuslikumaks tööks. Muide ühel ajal oli tal töös alati mitu tekki korraga.Ma pildid oma tikanditest pean vist blogist eemaldama.
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (14)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.