Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Aprill 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554439

24 Aprill 2009
VERETA JAHT SAAREMAA MOODI.


Kui ma muidu käin päevasel jalutuskäigul keppidega, siis täna otsustasin fotoka kasuks. Murphy seadus kõrvus, olin kindel, et tavapäevaselt kohatud rebased-kitsed-hirved-pardid-kured jäävad täna nägematta. Kuid nii siiski ei läinud.

Jalutamas käin koeraga ja olgugi, et tal just sprinteri kehakuju pole, ei sega see teda rebaseid-kitsi mööda põlde taga ajamast. Metsas ta enam nii kaugele ei jõua ja sealt tuleb tal alati tagasi keerata.
Nii, et kui näed rebasereinu metsateel.....


.... siis läheb kimamiseks lahti.


Siin uudistab meid sookurg....


ja siin söövad põllul 4 kitse.


Kevad täies ilus...


Ja nüüd küsimus: Kuidas saab sellest ilusast punnis heinarullist .....


.... selline kokkulitsutud lätakas ???


Muidugi õige vastus on, et hirved ja kitsed söövad need seest tühjaks. Paljud heinarullid on ju kiles, neid süüa ei saa. Ja peale selle, kuna kevadeti vahetavad nad omi sarvi, siis on hea neid heinapallide vastu sügada. See aga omakorda tähendab, et kui mööda põlde jalutada, võid leida selliseid iludusi.......

Need on punahirve ja metskitse sarved. Kahju muidugi, kui nad nüüd ühe sarvega ringi peavad jalutama.

Koju tulles tuleb muidugi ahju kütta. Aga küsimus on selles, kuidas küttepuid riidast kätte saada , kui selline tüüp sisiseb halu peal: " SHHSSSHHH, need on minu puud, mis sa siin kisud neid iga päev !!!!! "


Koer neist sisinatest muidugi ennast häirida ei lase, vaid läheb ja kaevab lauda tagant mullahunnikust sinna maasse kaevatud-peidetud pullijala.....


ja kukub mõnuga seda pugima. Rasked ajad .... koer peab ise endale toitu otsimas käima.MARX, ootan sind külla oma uue fotokaga !!!!
Fotod tehtud, 24 aprill 2009.


Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (23)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.