Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Aprill 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554288

21 Aprill 2009
Kuu aega on mööda läinud.....tekib tunne, et ma käsitööga ei tegelegi. Aga vaat ei ole nii, lihtsalt olen teinud asju paarile võistlusele ja ei saa neid veel presenteerida. Siis on veel kogunenud mõned pooleli jäänud tööd....häbi-häbi.... Ja maakodus käib remont, seega on tööd küllaga.
Vaadates "Koos kudumise" alafoorumit nägin ma seal tõeliselt kaunist Romantilist suvetoppi ja loomulikult oli mul seda kohe vaja !!!


Lõng Karnaluksist puuvillane Katka, 75 gr-250 m. Lõngakulu u 200 gr, vardad 2.5 . Tegin kõige väiksema suuruse järgi, atlasspael kreemikas, ei paista vist hästi pildilt välja. Suured tänud Meeleiule ja teistele tõlkijatele-mustrileidjatele.
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (26)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.