Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Veebruar 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

536475

23 Veebruar 2009
SUUR VILDIPÄEV KURESSAARES !!!!

Eile, pühapäeval kogunes palju rahvast Kuressaarde, et Villatuustija valvsa pilgu all viltida. Tore, kui IT foorumis tegutsejad vahel ka üksteist silmast-silma näha saavad, siis saab kõike küsida ja arutada ja teineteise käsitööd "näppida". Oma vilditöid oli Villatuustija ka meile imetlemiseks kaasa toonud.
Kuna Saaremaal on IMBI eestvedamisel loodud MTÜ Saaremaa Isetegijad, siis toimuvad kõik kursused tasuta või sümboolse raha eest, kusjuures ka materjalid on tasuta. Sellepärast valmisidki peaaegu kõigil seekord looduslikes toonides kotid-sallid. Kasutada saime ka Pilvelammaste poolt maale toodud albaka, meriino ja siidi kiude. No sellest ma ei hakka vist üldse rääkima eriti pikalt, et mitte kadedust tekitada, et kui mitu tundi oli vilditud ja kõhud kõigil korisesid, tuli Imbi kuskilt suuuuuuuuuuuure kasti SOOJADE lihapirukatega..............mmnämma...praegugi veel hakkab suu vett jooksma. On ikka osavaid inimesi olemas !!!!
Minul valmisid kott ja sall. Kui ma nüüd voodri ka jõuan kotti õmmelda, siis TEA Saaremaalt, võta ühendust, teeme kaupa
Koti äärde viltisin ühe ammu tehtud lambalokkidega vilditud ääre ja need kaunid pruunid triibud on saadud albaka kiududest.
Salli viltisin siidile, all must villaloor ja peal jällegi meriinovilla kiud.Peale selle panen siia üles ka oma BELL SLEEVE JACKET pooliku pildi.
Kuna Kiusupunn foorumis kirjutas, et tal tuli M suuruse juures liiga lai, siis kardan ise sama enda kampsuniga


Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (10)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.