Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Veebruar 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

536479

19 Veebruar 2009Selle projektiga pidin mina, kui "vildihull" muidugi liituma. Viltimine mulle probleeme ei tekita, ideid ka jagub, aga vaat kodust sellise asja leidmist, mille ümber villa laduda .......... see oli kõige raskem.
Ühtki sobivat kõva totsikut ma ei leidnudki, seega pidin ajusid ragistama ja meelde tuletama, et kunagi sai viltimiskursustel käies tehtud selliseid asju ümber vastavakujuliseks lõigatud porolooni. Mõeldud-tehtud, poroloonile veel toidukile ümber ja olemas.

See kõige suurem lilla kauss-vaagen-lillepotiümbris on vilditud ümber õhupalli. Saksamaalt toodud komplektis olid õhupall ja sukk, mille sisse see kupatus panna, juures oli pilt ka, aga otsest õpetust polnud. Poes tehtud foto järgi võib oletada, et sellised asju tehakse mingist spetsiaalsest vanuvast lõngast, samuti oleks võinud ta märksa õhulisem, augulisem, läbipaistvam olla . Kasutasin heideid ja viltimislõnga, muidu viltus kenasti ära küll, aga jäi suht nõrk. Tärgeldasin siis selle nõu suhkruveega üle. Nüüd on tõeliselt kõva !!!!Susa kommentaari lugedes , tuli mulle meelde, et seal komplektis oli kaasas 3 õhupalli , oletasin, et saabki 3 kaussi teha, kuid ei selle õhupalli saab hiljem kausi seest suurepäraselt kätte, ka siis kui oled teda tugevalt tärgeldanud. Pall ise on muidugi ka veits tugevamast materjalist, kui meie tavalised poes müüdavad hiinakad. Kuid ega viltimisnõela tõesti-tõesti kasutada ei saa.

Pean vist veel paar proovi tegema
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (18)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.