Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Veebruar 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

536475

04 Veebruar 2009
WILLOW STREAM

No on ikka ilmas HÄID inimesi. Näiteks nagu MERCAR. Kes lihtsalt viitsib teiste heaks midagi ära teha. Enamasti ei jõua me enda asjadegagi piisavalt põhjalikult tegeleda, ikka on kiire ja vaja raha teenida....pläää-pläää-pläää............ Mul oleks endale ka koju ühte Mercarit vaja , mul on nimelt üks kena kampsunimuster, LillySmuuli käest saadud ja vaja oleks see ära tõlkida.

Aga kui nüüd keegi on viitsinud teiste heaks midagi ära teha, siis oleks puhta patt lasta sellel niisama seista, tuleb ikka kiiresti ära kasutada, muidu ta teinekord ei tee enam.

Kui ma seda kampsunit nägin, teadsin, see tuleb teha !!!! Eestikeelse õpetuse järgi on see ju ka tõeline lõbu. Õpetus selge, muster lihtne ............. soovitan kõigile !!!
Kasutasin:
Lõng Katia Cotton Comfort ( 50 gr-150m), kulu- 270 gr, vadrad 4,5, peenikesed 2,5. Tegin täpselt Mercari antud õpetuse järgi, kududes kõige väiksemat suurust.
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (30)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.