Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Veebruar 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

536473

03 Veebruar 2009
Pikalt kodus olles, valmisid mul kaks FREEFORM tehnikas kotti. Ma alustasin neid tegelikult juba mitu aastat tagasi, aga pole siiani (sic!!) suutnud neid lõpetada (häbi-häbi !!). Sai kunagi mingist kaltsukast ostetud hunnikute viisi toon-toonis väikesi lõngakerasid ja nii oli hea neid freeformis kasutada. Nüüd minu käsitöötuppa sisenedes vaatab mulle vastu võigas prügikottide hunnik, mis kõik täidetud erinevate VAJALIKKE käsitöömaterjalidega. Olles just vaatanud "Täiuslikku koduperenaist", hakkas mul kohutavalt häbi ja nii ma siis mõtlesingi, et vähendaks vähemalt selle koti sisu, kus need pooleliolevad freeformi asjad sees. Suur töö on veel ees, et vähendada ka kõikkide muude kottide sisu.
Ühte kotti saan kohe näitata, teine läheb kingituseks, seega näeb seda veits hiljem. Selle sinise kotiga on veel selline lugu, et ilmselt saab ta endale uued sangad, sest praegustega pole ma eriti rahul. Kott jaab käsitöötarvetele, kui vaja kuskile IT kokkusaamisele minna.


Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (23)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.