Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Jaanuar 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554725

23 Jaanuar 2009
Viimasel Harjukate kokkusaamisel tegime albumeid. Ma olin täitsa tume maa sellel alal, foorumist lugesin, et tuleb minna Zelluloosi poodi ja sealt kõik vajalik osta. Õnneks suutsin, ennem kui auto tänavalt ära veeti (parkida pole seal ju praktiliselt kuhugi), rabada endale pappi ja pabereid. Tahtsin teha vennale kingituseks vilditud ( no, ....loomulikult) kaantega fotoalbumit. Ja pika pusimise peale saingi hakkama. Algul kasutasin kokkusidumiseks jämedat villast lõnga, aga see polnud hea idee, mingi laiem pael on märksa kenam ja nii harutasin kodus töö üles ja tegin organsa paelaga sidumise. Eks vilt ole natsa paks materjal kaante jaoks ka, need, kes kauneid pabereid kasutasid, tulid ilusamad albumid.
Foorumis on selle kokkusaamise kohta küll palju sappi pritsitud, kuid mina jäin väga rahule. Kui oligi mingi viga kuskil sees, siis alguse asi. Kui ma ikka ise olen 5 aastat viltinud, siis paneb ka mind teinekord mõne isetegija esimene viltimiskatsetus muigama, kuid ega ma sellepärast veel sõna võtma kuku.
Albumi eestvaade:Ja tagantvaade:

Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (38)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.