Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Jaanuar 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554729

22 Jaanuar 2009
Jäin paar nädalat tagasi rängalt haigeks, algul oli vist gripp ja siis saabus keskkõrvapõletik. Perearst ka muhhvigi aru ei saanud, käskis mett kõrva toppida ja mitte vigiseda..... õnneks nädala pärast mu õnnetut nägu nähes, saatis mu ikka ka kõrvaarstile, kes siis diagnoosi sai pannna. Nüüd on märksa parem, sain rohtu ja elu tundub täitsa elamist vääriv

Kodus vedeledes, kui eluvaim on jälle tagasi tulnud, on see hea asi, et saab rahus hommikust õhtuni käsitööga tegeleda , nii ka mina .......

Lubasin, et teen IT kalendrist mõned asjad järgi ja kuna jaanuaris on võrratud Sunray pärlitega kindad, siis need kohe esimeseks tegingi. Kevadele mõeldes valisin valge värvi, lõng Titan Wool Baby, pärlid Kaubamajast.Ükspäev käisin Tallinnas Pika tänava käsitööpoes ja mis mulle seal silma jäi !!!! Võrratult ilusad PEENVILLASED tikkimislõngad. Kõik tikkijad kähku poodi. Nad pidid ise neid seal kokkukeerutama sellisteks väikesteks keradeks, mis just tikkijale paras. Mina ostsin poole kilose paki, kus kõik värvid olemas. Müüdi ka väiksemaid, toonide järgi, aga vaatasin, et seal ikka kõiki toone polnud. Kilo hind oli 400.- .

Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (14)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.