Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Jaanuar 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554443

03 Jaanuar 2009
Ma küll ei pannud ennast kaalulangetamise ühisprojekti kirja ... kuigi oleks vaja langetada nii lõnga , kui pekki ..... aga sellegipoolest langetasin aasta vahetusel mõned lõngagrammid. Kahjuks pekiga nii lihtne polnud, teda vähendasin hoopis taldrikult.

Kudusin kaks paari sokke kingituseks, lillad sokid on kindlasti kõigile tuttavad Isetegijate õpitoast. Meeste sokid , aga tegin kirimustriga, et lõbusam oleks. Mõlemad lähevad kingituseks.

Ja no on ikka väljas mõnus talveilm, ei saa kohe silmi ära. Mees ütles hommikul, et täna on loodusfotograafide ilm, kindlasti siblivad juba varavalgest mööda metsi ringi. Kujutasin ette, kuidas Susa ja Lunx juba hämaras ringi luuravad.... loodan, et ikka mandril ja Pärnu kandis ka lund lademetes alla tuli.
Mul vaja homme linna minna, mees hakkas juba varakult meie 300 m pikkust lõiku maanteeni välja kaevama...... aga õnneks helistas naaber (1 km kauguselt, egas meil pealinn pole, et naaber on 10 cm kaugusel), kes oli parajasti mööda sõitnud, et ärgu mu mees naba paigast nihutagu, ta tuleb varsti sahaga ja teeb ühe hooga tee puhtaks. Jama jah, siis on kindel, et esmaspäeval peab ikka tööle minema, muidu oleks äkki saanud lumega ennast välja vabandada.Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (11)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.