Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Oktoober 2008
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554725

24 Oktoober 2008
Aga mina sain valmis oma elu esimesed SÕRMIKUD. Siiani kudus mulle sõrmikuid ikka ema, nagu ta tegi muudki kudumid. Olen elus umbes 2-3 kampsunit kudunud küll, aga oma ema kudumiskiirust ja -osavust silmas pidades, pole olnud põhjust temaga võistelda. Aga nüüd tahtsin oma uute sügisjakkide juurde pruune sõrmikuid ja kuna ema on "kaugel" Tallinnas, siis mõtlesin, et asi see nüüd Isetegija õige kohapealt lahti lüüa ja õppida sõrmikuid tegema. Mõeldud -tehtud.
Uhhuuu....esimest korda elus kuulsin sellisese asjast nagu pöidlakiil. Huvitav, kas need mõned labakud, mis aastaid tagasi kootud sai, kas ma nendele siis sellist asja ei kudunud ??? Poleks nagu kuulnudki ???
Käeseljale tahtsin teha palmikuid, neidki pole ma elus kudunud. Õnneks on Isetegija foorumis nii sõrmikute õpetus , kui ka palmikute õpetused täiesti vabalt saadaval.
Igal juhul olen väga rahul nendega, sest endale kududes on see hea asi, et saad iga hetk proovida, muidu mu pikkadele sõrmedele on üsna raske parajaid sõrmikuid saada.
Nüüd aga on mul kaunid, pruunid , soojad kindad.
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (11)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.