Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Oktoober 2008
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554727

04 Oktoober 2008
Praegu on väljas nii kaunis, värvikirev sügis, et peab kohe vahtralehe kimpu tegema.Tegelikult tahtsin kirjutada oma reisist ja käsitööst sellega seoses.
Käisime töökaaslaste Malle ja Svetaga Madeiral päikest , sooja ookeani ja kõrgeid mägesid nautimas:

Küll tehakse seal ikka ilusat ja peent käsitööd, kui poleks ise näinud ei usukski, et see käsitööna valminud on. Naised tikivad ilmselt nii ööd, kui päevad, meeste tööks on aga mustrite väljamõtlemine ja paberile panek (mis on loomulikult palju lihtsam, kui nõelaga sada korda sõrme torkamine )

Käisime spetsiaalses tikkimisele pühendatud muuseumis tutvumas vanade tavade ja käsitööga. Madeiralased tikivad kauneid broderiipitse ja madaltikandit nii ühe-, kui ka mitmevärvilisena:Samuti teevad nad superilusaid ristpiste tikandeid. Neid kõiki on muidugi tuhandete eurode eest võimalik igalt tänavanurgalt osta.

Aga ega minagi käed rüpes sinna sõitnud. Kaasa ostetud bambusvardad teenisid ennast korralikult ja edasi-tagasi lennureisi ajal valmisid pitsilised sokid. Muide minu arust on bambusvarrastega märksa lihtsam kududa, kui sama nõelaga heegeldada.Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (3)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.