Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
September 2008
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554729

15 September 2008


Siin on küll paljud virisenud, et oranz pole nende lemmikvärv, aga mulle sellised rõõmsad ja soojad toonid meeldivad.
No ma pole muidugi mingi Vikike, aga sellegipoolest proovisin viltida ühe raamatu ümbrise. Ja nagu Tumevalgel, nii ka minul on juba väikesed mõtted seotud lähenevate Jõuludega, nii, et see album või külalisteraamat läheb kingituseks.Viltisin ühe sirge tüki , millele pärast lisasin pärleid ja vildiribasid kaunistuseks. Ning liimisin liimipüstoliga ta kaante külge kinni.

Pilti tehes, leidsin seinalt ühe ilusa nuku, panen selle pildi ka siia üles.
See nukk on minu ema tehtud mulle, kui veel väike olin, umbes 35 aastat tagasi. Paari aasta eest, sai ta endale uued käed ja jalad, sest eelmised olid kulunud. Eks ta ikka ilu pärast seal seinal seisab, enam ei raatsi kellelegi mängimiseks anda. Mulle endale meeldib eriti see kleidiriie, samettriibud siidi peal.

Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (14)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.