Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
September 2008
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554300

14 September 2008


Oh, jah, mul ju augusti beez alles puudu.
Et kõik algusest peale ära rääkida, pean alustama sellest, et nägin Sniffi blogis hirmsasti meeldima hakanud heegeldatud linikut. Kohe oli ka mulle seda vaja. Aitähh Sniffile, kes mustrit jagas.

Läksin siis Liann Lõngadesse Tallinna Kaubamajas beezi heegelniiti ostma. No võta näpust !!! Ainult punased, kollased ja sinised toonid. Aga lõpuks leidsin puuvilla-linase segu..mega ilusad lõngad, erinevad toonid, täpselt nagu mul vaja. Superluks !!! Katia Linen--olen sellest Katiast juba mitu korda midagi teinud, head lõngad on, mulle meeldivad.
Ainus häda, et lõng oli liiga jäme, aga mõtlesin pole hullu, võib ju linik vabalt ka natsa paksem olla. Hakkasin kodus siis kohe rõõmuga pusima, kuid oh häda, lõng oli ikka liiga jäme ja muidugi oleks mul teda tohututes kogestes ka vaja olnud. Hind aga oli sel niigi soolane ja 4 ostetud kera asemel oleks mul ilmselt 14 vaja läinud. Vaatasin siis , et lõng on kolmekordne, teeks nii, et harutaks ta kahekordseks ja kuna mul kaks kera ühtevärvi, siis üksik lõng saaks kaaslaseks teisest kerast tuleva üksiku lõnga.
Oi-oi-oi, ...............esimene 50 cm läks ludinal, aga kõik 111, 5 m oi, kui vaevaliselt .... ärge jumala pärast sellist lollust järgi proovige !!!!

Ja muidugi sai pidevalt lõng otsa ja jälle tuli mu emal poodi tormata Seetõttu nii kaua kõik see aega võttiski, aga tulemus on ilus ja olen suure tööga jumala rahul, sobib hästi mu suure laua peale .
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (14)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.