Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
August 2008
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

530011

17 August 2008
Jaa,...... see polnud hea mõte, kaduda mitmeks päevaks maakodust.....tagasijõudes ootasid mind ees paksult õunu täis puudealused, dzungel kasvuhoones (naljakas, et vanasti öeldi "triiphoone"), paksuks kasvanud porgandid ja herned.....oi, jah, need kõik tuleb nüüd kuhugile purkidesse ja pudelitesse toppida.....
Korjasin 50 liitrit õunu, 5 herneid ja 5 porgandeid. Kurke sain meeletu koguse, no kuhu ma need panen ???
Ainuke meeldiv üllatus oli, et hakates sibulaid üles võtma, nägin, et need olid täpselt samasuured tippsibulad, mis ma kevadel maha panin !!! Küsimus....mis nad 3 kuud seal sõnnikuga väetatud mullas tegid ???

Eilse postitusele tahan lisada, et ma ei soovinud ühtegi alla 35 aastast solvata, lihtsalt mõtlesin, et äkki noored hakkavad murelikult kukalt kratsima, et mis ansambel see Ruja veel on ???

P.Võigemast....või...R.Rannap


Olüpiaga on selline lugu, et otsin alles sponsoreid . Seekord siis Jõgevalt.

Kuid lugedes Sniffi blogi leidsin ma sealt tohutu ilusa heegeldatud liniku ja no muidugi on mul ka sellist kohe kiiresti vaja, pealegi on mul augustikuu värvispektri töö veel tegematta. Nii ma siis poest ühe jubedamalt ilusa linase Linea lõnga ostsin, aga tundub, et sellest vist midagi välja ei tule, kuna see on liiga jäma ja vähe on teist ka. Aga ma ei heida meelt, lähen nüüd Leibaku kolmikhüppeid vaatama ja herneid sügavkülma puhastama, kui aega saan proovin heegeldamise ka ära.

Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (7)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.