Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
August 2008
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

533034

13 August 2008
Ei no ei suuda lihtsalt Kaia Kanepi tennisemängu vaatata. Süda taob ja kõhus keerab, parem on teises toas netis istuda ja oma "Olümpiast" kirjutada. Täiesti aitab sellest, kui kuulen teises toas mängivat telerit:kui on kisa, siis järelikult tuli punkt hiinlannale, kui kisa ei ole ainult meie kommentaatorite jutt, siis tuli punkt Kaiale. Saaks see pingeline olukord juba läbi !!!

Aga sõudajte esinemist oli lust jälgida, kolm minutit ja närvikõdi õnnelikult selleks päevaks läbi

Minu enda "Olümpial" esinemisega on aga selline lugu, et olen tüüpiline eesti olümpiasportlane, kellel "kukub vahest käsi valesse kohta", või "kaob mäng ära", või midagi muud sarnast......nimelt kukkus mul selg ära, st., et pidin mitu päeva voodis lamama ja selga soojendama-määrima ja trenni tegemine koos võistlemisega jäi tagaplaanile.

Aga siiski olen valmis jõudnud kolmandiku vaibaga.


Ehk olen jõudnud teha valmis 12 vilditükki 35st. Ja peale selja ärakukkumise tundub, et ka mu sponsor lasi jalga, ehk Raasiku villatehas on puhkusele läinud, igaljuhul ei võta seal keegi telefoni, et saaksin uut villakogust tellida. Kahju!!! Tundub, et mu osalemine edaspidi on kahtluse alla seatud. Hea veel, et dopingukontrolli pole tegema tuldud .
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (21)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.