Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
August 2008
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

533034

08 August 2008
Elagu KäsitööOlümpia koos päris Olümpiaga !!!!

Lubasin Imbile panna üles oma vilditud käevõrud, mida me koos Kuressaares kolmapäeval alustasime. Siin nad on, kaks väiksemat tehtud eelpainutatud traadile, suurem tavalisele traadile.


Aga KäsitööOlümpial löön ma ka kaasa, kuigi ennast kirja ei pannud, sest valisin natsa suure projekti, mida ma vaevalt 17 päevaga valmis saan.
Lugu algas sellega, et mu kallis abikaasa soovis, et vildiksin tallu televiisori tuppa diivani ette väikese sooja vildivaiba, millel talvel hea varbaid soojendada. Aga egas mina , vana käsitööline ju saa mingit riba viltida !!!!! ....otsustasin, et kui mu mees suudab maju ehitada, siis oleks küll piinlik, kui ma ainult väikese varbasoojendusriba vildiksin.
Tuleb teha korralik põrandavaip !!

Aga niisama suurt vaipa, mille mõõdud, kui hästi läheb, tuleb 1,5 m * 2,1 m ja mis tuleb kahekordne, tegema hakata ei saa, kes ee siis viitsib. Seega on väga hea, et selline Olümpia projekt siin käivitus, nüüd on stiimul pingutada, kõike ma küll valmis ei jõua, aga eks iga eestlane ju teab, et "kui tervet rehkendust ei jõua, siis tee vähemalt pool, peaasi, et ise teed ".


Algus on igal juhul selline, mõned tükid on juba valmis laotatud, eks näitan hiljem edasi, mis saama hakkab. Paberil on ka mingi joonise moodi asi......eks ma töö käigus leiutan, sest kui pole ikka varem sellist asja teinud, siis ei või iial ette teada, kuidas välja tuleb.
Ja nüüd teleka ette !!!!

Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (10)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.