Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Juuli 2008
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554403

28 Juuli 2008
Nädal tagasi sai käidud Tumevalgega koos külas LaanteLapsel. Oli väga omapärane , üllatusi täis, kibekiire, töörohke ja õpetlik päev. Ilm oli meie poolt ja saime väljas palju asju teha.

Üks huvitavamaid oli taimealus, mida esimest korda teha proovisin. Eks sellest saab hiljem uusi asju aretada. Küsisin kohe mehelt ka, et kas meil ikka kipsi kodus on ??? ...õnneks on, nii, et saan veel katsetusi teha. Kui paar päeva hiljem Riias käisin, nägin parkides-mänguväljakutel palju suuri taimelehti, millele oleks hea taimealust teha...............aga kuidas sa neid ikka sealt kaasa tood

Sellised olid poolvalminud taimealused:


Niimoodi sai neile värvi lisatud:


Minu vahtraleht:


Ja veel tegime seepi, mida ma ka kunagi proovinud ei olnud ja taimevaipa, mis nüüd mu kodu seina kaunistab:Peale selle oli muidugi ka palju muud head ja paremat, nagu Raeli tehtud ürdivõi koos nõgesekuklitega ja Sniffi karask.......nämma !!!! Ise proovisime veel nõgesesuppi ja murusalatit teha....kõlbas süüa küll

LaanteLapsele jõudu edaspidiseks, et ta pere kõrvalt sama huvitavaid ettevõtmisi korraldada suudaks ja oleks ainult kaasalööjaid-mõtlejaid.
NII ILUS ÜMMARGUNE NUMBER ÕNNESTUS MUL TÄNA ÄRA TABADA.24500

Käsitööhuvilist on siin käinud


Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (7)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.