Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Juuli 2008
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554725

14 Juuli 2008
Saaremaa Isetegijatega saime 1 juulil kokku Pilvelammaste omanike kodus ning Leena ja soomlanne Outi Suihko eestvedamisel üritasime hobuviltimisega tegeleda. Päris hästi tuli välja ka sealjuures. Laotasime mitu kihti villa presendile, ning kaunistasime ühiste jõududega selle suure tüki (umbes 1*2 meetrit) ära, kaasates ka kõik kaasasolnud lapsed töösse.


Peremees ise tuli suure kuuma veega täidetud kastekannuga ja valas kõik koos villasampooniga üle.Ja siis katsime kogu kupatuse mullikiledega ja hakaksime mudima ja nätserdama seda tulevast vaipa.

Lõpuks keerasime kogu villatöö rulli . Hobuseid meil küll käepärast polnud, aga inimjõud ajas seekord asja ära.
Peale mitmeid kordi lahtivõtmist ja uuesti rullimist, vee lisamist ja sättimist vaip valmis saigi.

Lõpuks otsustasime, et hakkame kohtuma iga kuu kellegi juures kodus ja siis valmistame ühiste jõududega igale oma villavaiba
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (5)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.