Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Juuli 2008
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554443

08 Juuli 2008
2-3 juulil toimusid Värskas Setu Talumuuseumis Tekstiililiidu poolt korraldatud Nunovildi õppepäevad, kuhu oli õpetajaks kutsutud Inglismaalt Liz Clay.
Õppejõud näitas meile uusi huvitavaid tehnikaid.
Liz Clay hoiab pildid oma oranzi-roosatriibulist salli käes.
Saime kursusel antud meriinovilla ja muude kiududega proovitöid teha. Kotis olid peale erinevate meriinovillade , siidikiud, bambuskiud ja tenceli kiud, kangastest kasutasime siidi, marlit ja veel mingeid nimetuid kangaid , õpetajal endal oli kaasas vel imelikke Itaalia kangaid . Peale eelvildi kasutasime kanga sidumist, augustamist ja teega värvimist ning õmblemist, samuti sai osta tema raamatut, mis oli ka väga hea, sest sisaldas palju huvitavaid õpetusi, mida ka ilma keelt osakamatta lihtsalt kasutada saab. Peale selle müüs ta veel vilditöödega postkaarte ja väiksemaid vildi teemalisi raamatuid.


ja lõpuks ka ühe suurema töö


Meie tööd kuivamas.
Lõunapausil tuli einet kohaliku kiisupojaga jagada.
Siin pildil on enamus kursusel osalejatest koos töödega.
Ja minu valminud tööd
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (5)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.