Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Juuni 2008
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

530215

20 Juuni 2008
Pean minagi nüüd tänu Snowdropile hakkama pikemat kirjatööd tegema.

Reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

1. Mida sa tegid kümne aasta eest?
Kümme aastat tagasi....1998, elasin nagu paregugi talvisel ajal, Mustamäel, koos oma mehe ja pojaga, kes praeguseks on kahjuks raske haiguse tagajärjel surnud. Meil oli alles võetud väike rottweileri kutsikas-Sofi, kes aasta tagasi suri. Töötasin ka siis joonisfilme tootvas firmas A-Film, nagu praegugi. Joonisfilme olen teinud alates 18 eluaastast, ehk siis ....UPS...24 aastat juba....ÕUDNE, kui kaua. Algul töötasin Tallinnfilmi joonisfilmi tsehhis, hiljem Rein Raamatu stuudios B-Stuudio ja nüüd viimased aastad A-Filmis.

2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast?
Oi....peab mõtlema...Üldiselt olen selline inimene, et ma eriti "Homse varna " ei viska midagi. Alati, kui vaja teha mingi vastik asi ja meeldiv asi, siis teen esimese ära, siis on mõnus hea töö kallale asuda. Viimasele minutile ei jäta ma midagi , mulle meeldib, kui varakult on kõik asjad tehtud ja ei pea muretsema tegematta asjade pärast. Teised naeravad mind, et ma peale jõule hakkan juba järgmise aasta jõulukinke ostma Nii see tõesti enmavähem on, et aasta alguses hakkan juba sellele mõtlema.
Aga, kui proosilisemalt mõelda, siis käsitöö vallas oleks vaja teha kööki teine heegeldatud kardin valmis, siis on mul väike tellitud vilditööde nimekiri, mis täita vaja. Talus on juba 5 aastat remont käsil.
Vaat niimoodi:3. Lemmiksnäkid?
Jälle raske küsimus, ma pole eriti mingi snäkkide nosija....sokolaad jätab mind täiesti külmaks.
No Raffaello kommid on päris head. Kohupiimakook on hea, mmmämmmm.

4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?
See on lihtsamast , lihtsam küsimus. Esimese asjana võtan end töölt lahti.
Tegelikult , kui praegu mõtlema hakata, siis ega miljoniga suurt ei tee, oleks 5 , oleks parem, siis läheks mehega kohe pikale reisile, nii et tagasitulekust ei oleks juttugi. Sõidaks kohe paljud maad läbi.
Näiteks niimoodi:5. Kohad, kus oled elanud?
See tuleb igav vastus.Olen sündinud, koolis ja Ülikoolis käinud Tallinnas.Ja elan ka praegu talviti seal. Hoopis soojemaks teeb mu südame see, et viimased viis aastat olen saanud palju Saaremaal meie hubases talus viibida.

Nüüd hakkan otsima, kellele teatepulk edasi anda.
Annan teatepulga edasi:
MariMarikesele
Kriuks2`le
Juta Jänesele
Psiho_de_lika`le
Sutsukesele
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (2)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.