Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Juuni 2008
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

530213

19 Juuni 2008

Seekordne jutt tuleb minu Saare talu taluköögist:
Minul sai valmis Värvispektri juunikuu kollane. Mõtlesin juba ammu, et juunikuusse teen oma kollase-sinise kirju taluköögi aknale uue heegeldatud kardina. Otsisin tükk aega netist mustrit ja leidsin lõpuks Isetegijast motiividest mustri, mis mulle meeldis ja oli ka piisavalt hõre, et mu pikka kasvu mees ka aknast välja näeks. (Muidu üleval rippuv kardin varjab kogu ta vaatevälja)Köögis on mul siiski 2 akent, nii, et tuleb alustada teise heegeldamisega. Õnneks olen piisavalt heegelniiti ostnud.

Aga nüüd on mu köögikappidel ees ka nupud, elektergi on kohale veetud ja lambid paika pandud (ei pidanudki mitu aastat ootama )Aga see pole veel kõik. Mu usin ema kudus meie uute kööki 4 meetri pikkuse kollase-sinise triibulise kaltsuvaiba.

Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (16)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.