Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Juuni 2008
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

536454

07 Juuni 2008
Tänasel tõeliselt mõnusal, soojal suvepäeval, käisid mul külas toredad külalised. 13 Hiiumaa käsitööd armastavad naist. Nende tulek oli Kayliga juba ammu kokkulepitud ja hommikuse praamiga nad Triigi sadamasse jõudsidki.
Kõigepealt vaatasime minu näputööd. Kuna mõned nendest kasvatavad ka ise lambaid, siis oli soov, et saaks viltida midagi pesematta lambavillakust. Nii ma olingi ettevalmistanud mõned tööd, naabrite lammaste kasukatest.
Viltisin mõned kraed

aga kraed võib edukalt ka lillepotiümbrisena kasutadariba , millest saab hiljem kotikaunistusja istumisaluse.Kui minu vilditööd olid vaadatud, siis asusime ise villakottide kallale. Koos hakkasime viltima erinevat värvi villakutest istumisaluseid, millele lisasime ka Hiiumaa villavabrikust saadud villaloori.
Kõik muidugi laua taha ei mahtunud, aga ega tõelisi entusiaste see ei seganud ja nii läks kasutusse ka meie ärapõlenud muru. Töö on täies hoos.

Ja siin on näitus meie valmistatud istumisalusetestSamal ajal, kui meie viltisime, jalutas bussijuht veidi ümbruskonnas ringi ja leidis mõni meeter meie õuelt rebasepesa kahe toreda pojaga. Nüüd on meie perel uus hobi......võistlus toimub selle peale, kes suudab parema foto nendest rebasekutsikatest teha. Abiks võib võtta ka koera, kes siis rebased kraavist mängimast välja ajab ja äkki õnnestub veel koer koos rebastega ühele pildile saada. Pilte on juba päris mitu, nädala lõpus näitan teilegi, sest teise fotoka laadimisjuhe on kahjuks linna jäänud.
Aga rebaseperet võib igaüks pildistama või niisama vaatama tulla, sest ka mõnus tool on pesa lähedusse ülesseatud, et rahulikult saaks nende tegemisi nautida.

Ja ega hiidlased siis saarlaste juurest muidu ära lähe, kui ikka kingitus ka üle antud. Kahjuks on pildilt puudu kommikarp, aga eks Kalevi toodangut tunne igaüks ja tea, kui kiiresti need kõhtu kaovad, eriti , kui tegemist meie pere lemmiku "Maiuspalaga"
Aga kingitus ise koosnes pabernöörist punutud varrastetopsist, mille peale mu mees ütles, et vot sellist leivakarpi oleks meil vaja !!!! Peab vist hiidlased veel üls kord külla kutsuma ,
kahest vilditud nõelapadjast ja isetehtud seebist.


Tulge teinekordki !!!!!!

Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (7)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.