Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Mai 2008
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554435

05 Mai 2008
Laupäeval toimus Kuressaares Isetegijate-saarlaste kokkusaamine, samas said mõned kokku ka esimest korda elus traadi ja pärlitega.

Suured tänud Piripiigale ja Mdm Beadalotile, kes abivalmilt ja kannatlikult ka kõige tobumatele , nagu mina, tangide-traatide-erinevate pärlite ja muude tähendused ja kasutusvõimalused selgeks tegid !!!!!
Super oli muidugi ka see, et Silverpoint oma kaubaga kohal oli, sest nii sai mõnuga oma rahakotti tühjendada .
Kolme tunni jooksul said selgeks mõned põhitõed, suurem töö tuli ikka endal kodus teha. Nii saigi tohutul kiirusel maha pandud porgandi-redise seemned ja jooksuga tuppa traati väänama. Kui ma kohe samal päeval poleks oma keed edasi teinud, vaevalt mul nädala pärast oleks üldse meeles, mismoodi midagi teha. Pean mainima, et viltimine on muidugi märksa kergem töö , aga pärlite värk on ikka väga põnev ja huvitav. Aitäh Imbile, kes mu Kuressaarde kohale meelitas !!!!
Nii saigi Laululahingu ja muude saadete taustal tehtud selline kaelakee................VAADAKE JA KADESTAGE........ise olen hirmus uhke , et sellise asja valmis sain !!!!!

Ja ikka lähemalt ka , et saaksite veel rohkem imetleda, milliseid imeelukaid ma sinna kee külge suutsin väänata.

Aga see polnud veel kõik, peale selle kogusime kokku ka projekti Kingi lapsele üks tore asi
raames tehtud mänguasjad, millede üleandmine toimub mai lõpus.
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (5)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.