Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Jaanuar 2008
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554725

17 Jaanuar 2008
Minu jaanuarikuine Värvispektri valge töö sai täna valmis. Tegin Molly Ringwaldi suvepluusi, kuigi mõne jaoks on ta vest, aga mina tahtsin just suveks midagi selga. Suveni on küll palju aega, aga mida varem, seda parem
Üritasin küll teiste õpetuste järgi ta pikema teha, aga ei osanud arvestada, et soonik tõmbab kõvasti kokku ja seega oleks võinud veelgi pikem olla, sest kui just kõvasti alt ei kisu, siis kipub ta üles "ronima". Õlapaelte või varrukate vahe jäi väga laiaks ja otsustasin veel ühe kroogete osa sisepoole kududa. Nii said need õlepaelad laiemad ja tulemusega olen rahul .Kuigi kudusin täpselt kõige väiksema suuruse järgi, minu jaoks ta laiaks ei jäänud, nagu foorumis paljud märkisid. Kuna olen kudumises üsna tume maa, siis otsisin lõnga poest täpselt samade näitajate järgi, nagu foorumis kirjas oli. Ütleme nii, et see otsimine oli raske, sest kuskil polnud sarnast lõnga. Lõpuks leidis mu ema vajaliku lõnga Tallinnast Müürivahe lõngapoest : See on Horvaatia lõng, 100 % puuvill, nimi on vist Bingo 50 gr/125m. Kuna foorumis kirjutati, et kulub umbes 250 gr, siis igaks juhuks ostsin 6 kera. Tegelikult kulus ainult 4, ehk siis 200 gr. Nüüd on 2 kera üle, eks näis, mis nendest saab Vardad 3,5.
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (25)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.