Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Detsember 2007
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

530217

21 Detsember 2007
Käsitöö tegemised kulgevad ikka veel jõulude ootel...tegin 3 heidest kotti. Nendega sai nalja: heegeldasin kolm "kartulikotti", mõtlesin, et peale pesumasinas käimist saan sellised kotid, millesse hea A4 mõõdus asju panna. Suur oli aga minu üllatus, kui masinast sain kätte 3 väikest prillitoosi. Siis panin oma musklid tööle ja venitasin neid kotte kohe ikka tugevalt. No siis läks natuke paremini ja lõpuks valmisid kolm kosmeetikakotti...no hea küll võibolla siis teatrikotti...
Lilled tegin peale märgviltimise tehnikas, nagu siin teisedki teinud.

Eks sai siis väheke ka pärleid lisatud:

Pruun kott on alles kokkuõmblemise ootuses, aga klapi ees tegin "varastades" idee viimsest "Jõulud" ajakirjast, seal oli ka üks kootud ja vanutatud kott. Mina küll heegeldasin enda oma.
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (8)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.