Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Detsember 2007
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

536454

11 Detsember 2007
Külastades järjekordselt Mustamäe Haiglat , leidsin sealsest lilleärist hästi armsad inglid. Vaatasin neid kohe lähemalt ja no tõeliselt ilusad nägid välja. Tehtud traadist, "inglijuustest" ja pärlitest. Hind oli neil (suurematel) 85.-. ........Mõtlesin, no tore-tore, ilusad küll, võiks ju osta, aga nii kallid, teen parem ise. Asi see mul jupp traati kokkukeerata.
Mõeldud-tehtud, mees tõi poest traadi, ema pika otsimise peale ka "inglijuuksed", pärlid endalgi kodus. Hakkasin siin ingleid kokkukeerama, ise samal ajal mõeldes, mis need materjalid maksavad ????? Ja leidsin , et olin jällegi lillepoemüüjatele liiga teinud.Kahjuks on materjalid kõik nii kallid, et tõesti-tõesti, tuleb ilusa asja eest rohkem raha välja käia.Muidugi on ju võimalus ka ise teha, aga ega se odavam ole .....Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.