Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Detsember 2007
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

530374

08 Detsember 2007
Vaatasin blogides ringi ja leides, et paljud on oma reisipilte siia lisanud, mõtlesin teha sama.
Selle aasta jaanuaris-veebruaris käisime mehega reisil Uus-Meremaal, Tais ja Dubais. Loomulikult sai tehtud palju pilte ja ka video, kuid siia tahaksin teile näitamiseks panna ikka käsitööga seotud pildid.

Esimene pilt on tehtud teel Uus-Meremaale vahemaandumisel Türgis Istanbuli lennujaamas. Need on vilditud pudeliümbrised.Mõtlesin ise ka seda ideed kasutada, aga pole veel jõudnud.Äkki keegi soovib sellise jõulukingi teha.


Järgmised pildid on tehtud juba UUs-Meremaal ühes vaatamisväärsuse juures olevas suveniiripoes. Kuid vastupidiselt tavapärastele suveniiridele oli selles poes müügil kunstnikke tööd--hinnad muidugi väärilised.Siin on väikesed kujukesedsuur pilt

Sellel pildil on lihtne idee, kuidas mistrast ja rannakividest põrandamatte teha
suur pilt

Pärlifännidele !!! Siin sees saate omi pärleid hoida. Ainult ei tea, millisest puust selliseid imeasju väljatreida saaks suur pilt


Loomulikult vilditakse seal ka nende 50 miljoni lamba kasukatest esemeid, kuigi lootsin neid seal rohkem ja huvitavamaid kohata.suur pilt

Ja viimaseks on pilt jällegi mingi lennujaama poekesest, milles fantastilised kotid müügil olid. Need on jällegi kelelgi kunstniku loometöö .suur piltNagu pildilt näha teeb ta ka kotiide juurde sobivaid ehteid.
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (3)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.