Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Detsember 2007
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

530217

07 Detsember 2007
Tere jälle! Pole siia ammu saanud midagi kirjutada, kuna olin haiglas. Aga nüüd jälle kodus, seljaoperatsioon tehtud ja elu peab edasi minema. Haiglasse võtsin kaasa pärliussi tegemise ja Vogue lillesalli. Pärliuss sai juba esimese päeva õhtul valmis........mitte küll täielikult, kuna olin liiga vähe pärleid niidi otsa ajanud. Siis hakkasin lillesalli tegema, siinkohal aitäh LillySmuulile, kes mulle mustri saatis. Töökaaslane manitses, et ma operatsioonilauale käsitööd kaasa ei võtaks, muidu võib juhtuda, et koon mõne tähtsa vooliku veel kudumisse

No aga järgmine päev kui hambad ristis sai ennast küljele keeratud, siis oli vaja kiiresti käsitöö jälle kätte krabada, nii, saigi mul juba teisel päeval lõng otsa.... Ja kujutage ette , et haiglas ei olegi lõngapoodi ärimeestel täiesti kasutamatta võimalus Ei jäänud siis muud üle, kui ema lõngakorviga appi kutsuda. Nii, see lillesall jõulukingituseks lillafännile valmiski.


Nüüd pole muud kui ja voodis viltida-kududa-heegeldada.
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (14)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.