Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
November 2007
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

526268

23 November 2007
Eile, so. reede õhtuses Aktuaalses Kaameras, tegi Neeme Raud New Yorki jõululaadalt reportaazi ja seal ühes kioskis müüb väliseestlane Krista Tassa eesti käsitööd.Kampsuneid, puulusikaid ja muud.Ja ta mainis ka ära, et sellel aastal müüb ta uudistoodetena Mareli Rannapi vilditud salle, kotte ja eriti populaarseid randmesoojendajaid.Need ju puha minu asjad Hea, et sattusin seda saadet vaatama, muidu polekski näinud.Näitan nüüd teilegi neid tooteid, kätiseid ja nendega komplekti kuuluvaid kotte. Kätised on vilditud ja otstes on Gotlandi lammaste villak.

Mulle väga meeldis, kuidas ta need kätised oli eksponeerinud, ta oli need selliste mannekeeni käte otsa tõmmanud, ma ei teagi milleks neid kasutatakse, äkki hoopis ehete eksponeerimiseks.
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (14)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.