Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Oktoober 2007
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

526381

31 Oktoober 2007
Täna on fantastiliselt ilus, päikeseline, värvikirev sügispäev.Vähemalt on see Saaremaal niimoodi, loodan, et ka ülejäänud Eestis. Aga nagu ilmateates tihti öeldakse, et :" Eestimaal on täna sooja 15 kraadi, kuid Saaremaal 17 kraadi " seega ei peeta vähemalt ilmateadetes Saaremaad Eesti osaks.
Minu kommentaarides on palutud, et õpetaksin vilditud lillede tegemist, teen seda heameelega, aga kahjuks ei ole mul praegu fotode tegemise ja ülespanemise võimalust, seega peate ootama järgmise nädalani, siis saab kõik siia üles pandud.
Täna aga näitan teile vilditud mobiilikotte või ka prillitoose, kuidas kellegile meeldib. Esimesed on kaunistatud jällegi stiilis a`la Sussimemm suurem pilt
ja teistel on vilditud roosid peal. Kuna roosid on mahulisemad, siis jäävad nad natsa suureks mobiilikoti peale, sellist vist suht raske kaela seada, aga laual lebava prillitoosi peale on nad sobilikud.suurem pilt
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (10)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.