Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Oktoober 2007
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

526324

30 Oktoober 2007
Kes veel peale minu peavad voodis vedelema pikka aega ja ei tea, mida igavusega peale hakata , siis soovitan nõelviltimist !!!! Eriline uudis see minu puhul just ei ole, aga pakun välja nõelvilditud stressipallid Neile võib muidugi ka mõne muu nime anda.Mulle õpetas neid tegema proua Maaja Kalle, kes on Eestis võib öelda küll nõelviltimise EMA.Nendesse pallidesse võib südamikuks panna kivi, et oleks vähe raskem ja toekam see pall , aga võib ka väikese kellukese sisse helisema panna.Südamiku ümber keritakse mingeid vanu villa või lõnga jääke ning siis juba õige villaloor ümber ja nõelaga toks-toks.Kaunistuse võib igaüks ise mõelda.
Peale pallide olen M.Kalle käest õppinud ka nõelvilditud lillede tegemist.Kui ta nüüd ise neid pilte näeks, siis ta vist oma õpetust küll ära ei tunneks , sest olen seda mugandanud oma äranägemise järgi, igal juhul tulemus on selline
Teisel lilledel on lehed ka alla vilditud, et saaks neid juukseklambri peale liimida.

Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (15)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.