Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Oktoober 2007
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

526381

28 Oktoober 2007
Tere, minu käsitööblogi!
Olles aasta jagu teiste blogisid lugenud, otsustasin lõpuks ka enda omaga algust teha. Tegelikult ega ma seda teinud polekski, kui minuga ei oleks juhtunud sellist õnnetust, et ma juba 2 kuuks voodihaigeks poleks jäänud. Nimelt ütles mul selg üles ja keeldus edaspidi mind püsti hoidmast. Seega kuna eriti midagi muud mõistlikku teha ei saa, siis läppar kõhu peal netis surfata ikka jaksan. Kadedusega loen Susa ja teiste blogijate märkmeid, et " nii tore on vaadata blogist järele, mida kaks aastat tagasi tegin ". No tahaks ka ju .
Praegu ei tegele ma õieti muuga, kui laman voodis ja , selle vahega, et minu koer Lemmi on musta värvi ja ma loodan, et Sveta ja mõned teised mu tuttavad ei võdista vastikusest õlgu, sest see pea silitamine toimub ju voodis.
Aga kuna minu põhiline käsitöö alane tegevus on viltimine, siis nõelaga saab viltida ju ka voodis olles, seega vildingi lilli, palle ja muid väiketooteid.
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (5)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.