Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Jaanuar 2012
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

553184

20 Jaanuar 2012
"Käsitööga Tööle" projekti raames värvisime lõngu. See oli minu elu esimene lõnga värvimine. Olin algul väga skeptiline, sest pole eriti minu ala. Poes ju ka kõikvõimalikud lõngavariandid saadaval. Värvimise käigus aga hakkas protsess mulle väga meeldima. Kõik koos köögis mässata ju igavesti vahva. Potid pliidil podisemas, värve palju, mis nii viga kirjusid lõngu teha.
Ja tulemusest olin vääääggggaaagi vaimustunudÜks lõng tuli sinisekirju, teine selline mõnus looduslähedane samblane (minu lemmik) ja kolmas kahe vahepealne, veidi sammalt, veidi sinist.Kui ma varem mõtlesin, mis nipiga neid poes müüdavaid sokilõngu mustrisse värvitakse, siis nüüd on asi selge. Polegi see mingi raketiteadus, igaüks võib koduski samasuguse lõnga värvida.Esimese kudumisproovi pidin ka kohe tegema. Mõtlesin küll, kas teha kirjust lõngast kampsun, lisades näiteks musta lõnga ? Aga ei, tulevad ikka sokid.

Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (6)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.