Sireti pesakast.
Sireti pesakast.
Summer Tagaplaanil banner Spring countdown banner MINU TROBIKOND: Foto NAGI's: P7070016 Foto NAGI's: Picture or Video 023
Free Blog Content

2012 tegemised...... 2011 tegemised ...................................... 2010 tegemised ....................................... ........................................................
SÜNNIST: 16.02 seisuga 42 talve
ASUN: Viitka, Vastseliina vald.
TÄHTKUULT: Veevalaja
ÜLDISELT...
üritan kõike, mõni asi isegi õnnestub.
MULLE MEELDIVAD...
Kuulata muusikat, jalutada lastega metsas, korjata seeni-marju ,teha üks hea praad, küpsetada üks hea pirukas või kook, pannkooke teen hea meelega, ja muidugi minu armastatud käsitöö, juba päris väikesena hakkasin ema eeskujul kuduma ja tikkima,niisama ei suuda 10min. paigal istuda,midagi peab näppudevahel olema.
Eriline tõbi on arutul hulgal lõngu ja helmeid kokku osta, et oleks ikka valikut, kui mõni idee pähe torkab! Aga ikka seda ei ole, mida vaja...
EI MEELDI...
Asjad ja olukorrad mis kuhugi edasi ei vii,millel pole tulemust. Sügisene külm vihm, vinge tuul, must kohv, alkohol, virisejad - torisejad inimesed. Kamandamine ei lähe ka mitte!
Ja see kui raha on otsas.
MINU ARHIIVIKE
Viimased postitused
Oktoober 2011
KÄIN PIILUMAS: ;)
LOEKSIN...
Võrumaa ajalehed, enamasti internetist.
Mustrilehed!
Ja juba mitu aastat Aabitsat! Õnneks on erinevad! ;)
MUUSIKAT IKKA !!!
Muusikat kuulan täitsa seinast-seina,igast stiilist mõni lugu kõlbab. Viimasel ajal tuleb kohustuslikus korras palju laste laule kuulata :)
Ooo, ja minu jõmpsikad jõutsid nüüd klubimuusikani... mõni ikka meeldib mulle ka!
FILMIDEST...
Mõned eesti seebid, telemängud, Reporter... kui meelde tuleb.
NII MÕTLEN MINAGI :
Mis siin ikka tsiteerida, elu ongi ju lihtsalt ilus!


NII MITU KORDA ON MIND KÜLASTATUD:

300328

10 Oktoober 2011
Terekest!

Kuna hetkel kehva, märja ja pimeda õhtuga midagi kasulikumat teha ei saa, üritan siia toimetada natuke pildikesi möödunud kevade näputöödest. Muidugi on mul neid veel ühes arvutis ja teises arvutis ja ise olen hetkel hoopis kolmandas. Midagi ikka olen jõudnud suve jooksul netti ka laadida. Hakkan siis vana võilga tasa tegema. Sel kuul tulevad muidugi värskemad tegemised ka vahele. Koon ju ikka "soktoobri" sokke ka. Küll mitte palju aga natuke ikka.

Viimaste külmadega tegin kindaid, sokke ja põlvikuid:

Kudusin Janerinile kaeluse....

... ja Rainer nõelviltis mustrid peale.Plikale samast lõngast põlvikud ka.

Siin kohal sai mu fotoalbumi limiit täis ja muist on veel teises. Lähen koon vahepeal ja toimetan siin mõni järgmine päev edasi.

Oma isiklikust elust kah teile nii palju teadmiseks, et saime kenasti kolitud. Elame vanaisa - vanaema juures pead-jalad koos ja ehitame teist korrust peale. Katus on peal ja aknad peaksin ka lähipäevil kohale jõudma. Kas jõuluks üles ära saame, ei oska öelda. Eelkäijate praak tahab parandamist , võtab aega, materjali ja muidugi raha. Päris valmis ei loodagi enne saada kui aasta pärast. Saaks esialgu natukenegi hingamis ruumi juurde.
Olen sellest ehitusest siin natuke pilte ka teinud, et kuidas asjad edenevad. Milline oli ja milline saab olema. Kas neid enne näitangi kui asi päris valmis, ei oska öelda. Nagunii on praegu hulk pilte fotokas, läpakal pole veel pildi programmegi ja ühendusjuhe on ka voodi all, kusagil kõige selle keskel.
Lastest ka nii paljukest, et Silver ja Janerin on kodused, kuna Kernu vallal pole lasteaia kohti aga Rainer sai 1. oktoobrist Ruila Põhikooli viimase esimese klassi koha. Ega ta rahul pole, Hageris oli rahulikum ja sõbrad kõik olid lasteaiast saati omad. Õppimisega saab vähemalt esialgu hakkama ja mis tal ikka parata. Eks näis mis lähi aastad toovad. Praegu pole küll plaanis siia igaveseks jääda, ikka mõnda talusse tagasi, kui see onn siin valmis saab! Aga äkki hakkab siin isegi meeldima...

Ok, tänaseks siis nii palju. Arvuteid mul nüüd mitu tükki, küll varsti tulen ja kirjutan jälle. Neti leviga on siin ainult veel hullemad lood, kui Kohila vallas.

Jälle kohtumiseni!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 18:15 - Link - kommentaarid (3)

*************************************************** ***************************************************