Sireti pesakast.
Sireti pesakast.
Summer Tagaplaanil banner Spring countdown banner MINU TROBIKOND: Foto NAGI's: P7070016 Foto NAGI's: Picture or Video 023
Free Blog Content

2012 tegemised...... 2011 tegemised ...................................... 2010 tegemised ....................................... ........................................................
SÜNNIST: 16.02 seisuga 42 talve
ASUN: Viitka, Vastseliina vald.
TÄHTKUULT: Veevalaja
ÜLDISELT...
üritan kõike, mõni asi isegi õnnestub.
MULLE MEELDIVAD...
Kuulata muusikat, jalutada lastega metsas, korjata seeni-marju ,teha üks hea praad, küpsetada üks hea pirukas või kook, pannkooke teen hea meelega, ja muidugi minu armastatud käsitöö, juba päris väikesena hakkasin ema eeskujul kuduma ja tikkima,niisama ei suuda 10min. paigal istuda,midagi peab näppudevahel olema.
Eriline tõbi on arutul hulgal lõngu ja helmeid kokku osta, et oleks ikka valikut, kui mõni idee pähe torkab! Aga ikka seda ei ole, mida vaja...
EI MEELDI...
Asjad ja olukorrad mis kuhugi edasi ei vii,millel pole tulemust. Sügisene külm vihm, vinge tuul, must kohv, alkohol, virisejad - torisejad inimesed. Kamandamine ei lähe ka mitte!
Ja see kui raha on otsas.
MINU ARHIIVIKE
Viimased postitused
August 2011
KÄIN PIILUMAS: ;)
LOEKSIN...
Võrumaa ajalehed, enamasti internetist.
Mustrilehed!
Ja juba mitu aastat Aabitsat! Õnneks on erinevad! ;)
MUUSIKAT IKKA !!!
Muusikat kuulan täitsa seinast-seina,igast stiilist mõni lugu kõlbab. Viimasel ajal tuleb kohustuslikus korras palju laste laule kuulata :)
Ooo, ja minu jõmpsikad jõutsid nüüd klubimuusikani... mõni ikka meeldib mulle ka!
FILMIDEST...
Mõned eesti seebid, telemängud, Reporter... kui meelde tuleb.
NII MÕTLEN MINAGI :
Mis siin ikka tsiteerida, elu ongi ju lihtsalt ilus!


NII MITU KORDA ON MIND KÜLASTATUD:

300236

28 August 2011
Tere, tere, tere!

Vot nüüd on küll kahe postituse vahe olnud rohkem kui pool aastat.
Ega siit nüüd suurt ja huvitavat tänagi tulemas pole. Mõtlesin, et annan teile teada - olen ikka elus, täie mõistuse ja tervise juures! (nii "täied" kui need mul just on... )
Käsitööd tegin veebruarist maini, ikka paraja portsu. Arvuti ja internet on siin vahepeal viperusi teinud, nüüd muist pildid ühes, teised teises arvutis. Osa on ikka netti ka lohistatud. Kogu selle arvutimajanduse peale on üks monitor ja kuidagi ei viitsi neid juhtmeid ringi laduma hakata.

Suvel pole ma käsitöö tarbeid rohkem kätte võtnud, kui hädapäraste aukude kinni nõelumiseks ja kummipaelte sisse ajamiseks tarvis on läinud.
Nii pea pole aega nokitsema hakata ka. Tuleb üks pikk - pikk paus minu näputöö olevikus ja minevikus. Hakkan nimelt kolima. Juba pooles septembris olen praegusest elukohast läinud. Pika kaalumise ja erinevate elukohtade valimise tulemusena jõudsime ikka lõpuks otsusele ämma-äia maja lõpuni ehitada. Seal nüüd tööd jätkub ja mees unistab jõuluks oma uude elamisse sisse kolimisest. Kuna aga praegune maja on samahästi kui müüdud, paari päevapärast juba notar, siis katsun esialgu leida üüripinna siit lähedalt. Minu vanem poiss on just parasjagu nii vana, et läheb esimesse klassi. Las ta siis käib siin kodukandi koolis nii kaua kui võimalik. Seni veel hea rahulik maja ehitusega tegeleda.
See kõik aga tähendab mulle kaks korda järjest kolimist, samal ajal peame pojaga mõlemad harjuma selle kooli asjandusega ja äkki ikka õppima ka natuke. Vabad hetked lähevad kõik pakkimisele, ehitamisele ja igapäevasele toimetamisele lastega. Loomadest saan küll hetkel lahti, no koer ja kass jäävad. Neid ei pea õnneks lüpsma.
Nii et minu näputööga te nii pea tutvuda ei saa. Tegelen selle asjaga siis, kui normaalne elurütm taastuma hakkab. Kui see üldse kunagi taastub?!

Igatahes nüüd te siis teate, et ma olen endiselt olemas ja mul on palju, palju asju varuks, mida esimesel helgemal momendil vähemalt jupikaupa näitama hakkan.

Ilusat kooli aasta algust kõigile jõmpsikatele ja nende tublidele vanematele!

Tsau!


Ok, panen mõned pildid ka, sajandusest, milles eelmises postituses jutt pooleli on jäänud. Vähemal seegi töö siis tehtud....Üks sihuke sai ka kokku kootud-heegeldatud:*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 23:29 - Link - kommentaarid (4)

*************************************************** ***************************************************