Sireti pesakast.
Sireti pesakast.
Summer Tagaplaanil banner Spring countdown banner MINU TROBIKOND: Foto NAGI's: P7070016 Foto NAGI's: Picture or Video 023
Free Blog Content

2012 tegemised...... 2011 tegemised ...................................... 2010 tegemised ....................................... ........................................................
SÜNNIST: 16.02 seisuga 42 talve
ASUN: Viitka, Vastseliina vald.
TÄHTKUULT: Veevalaja
ÜLDISELT...
üritan kõike, mõni asi isegi õnnestub.
MULLE MEELDIVAD...
Kuulata muusikat, jalutada lastega metsas, korjata seeni-marju ,teha üks hea praad, küpsetada üks hea pirukas või kook, pannkooke teen hea meelega, ja muidugi minu armastatud käsitöö, juba päris väikesena hakkasin ema eeskujul kuduma ja tikkima,niisama ei suuda 10min. paigal istuda,midagi peab näppudevahel olema.
Eriline tõbi on arutul hulgal lõngu ja helmeid kokku osta, et oleks ikka valikut, kui mõni idee pähe torkab! Aga ikka seda ei ole, mida vaja...
EI MEELDI...
Asjad ja olukorrad mis kuhugi edasi ei vii,millel pole tulemust. Sügisene külm vihm, vinge tuul, must kohv, alkohol, virisejad - torisejad inimesed. Kamandamine ei lähe ka mitte!
Ja see kui raha on otsas.
MINU ARHIIVIKE
Viimased postitused
Veebruar 2011
KÄIN PIILUMAS: ;)
LOEKSIN...
Võrumaa ajalehed, enamasti internetist.
Mustrilehed!
Ja juba mitu aastat Aabitsat! Õnneks on erinevad! ;)
MUUSIKAT IKKA !!!
Muusikat kuulan täitsa seinast-seina,igast stiilist mõni lugu kõlbab. Viimasel ajal tuleb kohustuslikus korras palju laste laule kuulata :)
Ooo, ja minu jõmpsikad jõutsid nüüd klubimuusikani... mõni ikka meeldib mulle ka!
FILMIDEST...
Mõned eesti seebid, telemängud, Reporter... kui meelde tuleb.
NII MÕTLEN MINAGI :
Mis siin ikka tsiteerida, elu ongi ju lihtsalt ilus!


NII MITU KORDA ON MIND KÜLASTATUD:

300328

12 Veebruar 2011
Hei!

Ei läinud järgmise postitusega kevadeni.
Sain hommikul plikale selle asjanduse valmis. Algul mõtlesin pluusi teha aga kiskus ikka tuunikaks. Nüüd proovisime selga - puhta kleit! Käiseid pole vist mõtet tehagi, nagu algul plaanis oli. Vast käe augud heegeldan natuke väiksemaks.
Lõng on mingi tundmatuloomanahk. Rapla kaltsukast suvel ostsin. Kolm tokki, a´ 100g - 300m. Hollandi päritolu. Jube hea heegeldada. Tavaliselt mul jääb ikka lõngast puudu aga nüüd on rohkem kui 1,5 tokki järgi, peaaegu kaks. Nüüd siis üritan selle hilbu peale jakikest teha. No ei tea, mis asi sellest lõpuks välja tuleb. Mingit mustrit, lõiget ma ju ei kasuta. Hakkan omaloominguga kusagilt pihta ja vaatan mis välja tuleb. Põhiline puusse panek on mul venivusega. Käes hoides tundus, et see ei mahu mu plikale selgagi, nii ikka heegeldasin pikemaks ja pikemaks. Kui valmis, arvasin ikka, et ei mahu. Aga vott mahub küll ja asi pluusi toorikust kaugel. Muidu, oleks ikka nii püksivärvli kohal pidama saanud ja varrukad otsa teinud - oleks ju mingi pluusimoodi asi olnud?

Eks kaege nüüd ise, ma siin mingid pildid klõpsisin. Katsun päeva - paariga selle jaki ka valmis saada, siis ehk näitan seda Sireti imet teile jälle.Mis siis muud kui kohtumiseni!


*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 20:26 - Link - kommentaarid

*************************************************** ***************************************************