Sireti pesakast.
Sireti pesakast.
Summer Tagaplaanil banner Spring countdown banner MINU TROBIKOND: Foto NAGI's: P7070016 Foto NAGI's: Picture or Video 023
Free Blog Content

2012 tegemised...... 2011 tegemised ...................................... 2010 tegemised ....................................... ........................................................
SÜNNIST: 16.02 seisuga 42 talve
ASUN: Viitka, Vastseliina vald.
TÄHTKUULT: Veevalaja
ÜLDISELT...
üritan kõike, mõni asi isegi õnnestub.
MULLE MEELDIVAD...
Kuulata muusikat, jalutada lastega metsas, korjata seeni-marju ,teha üks hea praad, küpsetada üks hea pirukas või kook, pannkooke teen hea meelega, ja muidugi minu armastatud käsitöö, juba päris väikesena hakkasin ema eeskujul kuduma ja tikkima,niisama ei suuda 10min. paigal istuda,midagi peab näppudevahel olema.
Eriline tõbi on arutul hulgal lõngu ja helmeid kokku osta, et oleks ikka valikut, kui mõni idee pähe torkab! Aga ikka seda ei ole, mida vaja...
EI MEELDI...
Asjad ja olukorrad mis kuhugi edasi ei vii,millel pole tulemust. Sügisene külm vihm, vinge tuul, must kohv, alkohol, virisejad - torisejad inimesed. Kamandamine ei lähe ka mitte!
Ja see kui raha on otsas.
MINU ARHIIVIKE
Viimased postitused
Detsember 2010
KÄIN PIILUMAS: ;)
LOEKSIN...
Võrumaa ajalehed, enamasti internetist.
Mustrilehed!
Ja juba mitu aastat Aabitsat! Õnneks on erinevad! ;)
MUUSIKAT IKKA !!!
Muusikat kuulan täitsa seinast-seina,igast stiilist mõni lugu kõlbab. Viimasel ajal tuleb kohustuslikus korras palju laste laule kuulata :)
Ooo, ja minu jõmpsikad jõutsid nüüd klubimuusikani... mõni ikka meeldib mulle ka!
FILMIDEST...
Mõned eesti seebid, telemängud, Reporter... kui meelde tuleb.
NII MÕTLEN MINAGI :
Mis siin ikka tsiteerida, elu ongi ju lihtsalt ilus!


NII MITU KORDA ON MIND KÜLASTATUD:

300261

31 Detsember 2010Just! Ilusat vana lõppu ja ikka paremat uut aastat teile kõigile!

Mul veel näitamata kuusk, mis jõuluks ikka seinale sai. Päris terves tükis seal siiani. Janerin küll käib imetlemas, et ilus ja ilus aga ära näpitud (mingi ime vist) ei ole. Tüdruku arvates on need küll kindad aga mitte kuusk.Need tegelased leidsid ka koha männi otsas:Vahepeal tegin veel vanast uut, aastavahetuse paiku ju sobib. Oli üks pontšo, kahed väikesed karupüksid. Ühed üleni oranzid ja teised triibulised nagu emane kass. Vana aastaga said neist juba paar sokke ja tüdruku kleit, üks paar sokke, tüdruku omad, on veel pooleli. Midagi peab ju uueks aastaks ka jääma. Ja mul siin südaööd oodates ju ka vaja midagi nokitseda.

Suur vend ka oma imeviguriga. No nii hirmsasti oli seda sajandust ju vaja! Pole eriti oma raha väärt asjandus, ma ütleks aga nohh, oli ju vaja!Nii, lõpetame nüüd siis ilusti ära, mul hakkas kiire. Saan vist lõpuks ometi auto lumehangest välja ja poodi!!!


Tsauki, uuel aastal kohtume!

*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 15:59 - Link - kommentaarid (5)

*************************************************** ***************************************************