Sireti pesakast.
Sireti pesakast.
Summer Tagaplaanil banner Spring countdown banner MINU TROBIKOND: Foto NAGI's: P7070016 Foto NAGI's: Picture or Video 023
Free Blog Content

2012 tegemised...... 2011 tegemised ...................................... 2010 tegemised ....................................... ........................................................
SÜNNIST: 16.02 seisuga 42 talve
ASUN: Viitka, Vastseliina vald.
TÄHTKUULT: Veevalaja
ÜLDISELT...
üritan kõike, mõni asi isegi õnnestub.
MULLE MEELDIVAD...
Kuulata muusikat, jalutada lastega metsas, korjata seeni-marju ,teha üks hea praad, küpsetada üks hea pirukas või kook, pannkooke teen hea meelega, ja muidugi minu armastatud käsitöö, juba päris väikesena hakkasin ema eeskujul kuduma ja tikkima,niisama ei suuda 10min. paigal istuda,midagi peab näppudevahel olema.
Eriline tõbi on arutul hulgal lõngu ja helmeid kokku osta, et oleks ikka valikut, kui mõni idee pähe torkab! Aga ikka seda ei ole, mida vaja...
EI MEELDI...
Asjad ja olukorrad mis kuhugi edasi ei vii,millel pole tulemust. Sügisene külm vihm, vinge tuul, must kohv, alkohol, virisejad - torisejad inimesed. Kamandamine ei lähe ka mitte!
Ja see kui raha on otsas.
MINU ARHIIVIKE
Viimased postitused
Oktoober 2010
KÄIN PIILUMAS: ;)
LOEKSIN...
Võrumaa ajalehed, enamasti internetist.
Mustrilehed!
Ja juba mitu aastat Aabitsat! Õnneks on erinevad! ;)
MUUSIKAT IKKA !!!
Muusikat kuulan täitsa seinast-seina,igast stiilist mõni lugu kõlbab. Viimasel ajal tuleb kohustuslikus korras palju laste laule kuulata :)
Ooo, ja minu jõmpsikad jõutsid nüüd klubimuusikani... mõni ikka meeldib mulle ka!
FILMIDEST...
Mõned eesti seebid, telemängud, Reporter... kui meelde tuleb.
NII MÕTLEN MINAGI :
Mis siin ikka tsiteerida, elu ongi ju lihtsalt ilus!


NII MITU KORDA ON MIND KÜLASTATUD:

300326

31 Oktoober 2010
NOHH, HALLOWEEN....!!!


Ja see ei ole kõrvits. Grossi poes oli kõrvits suurem kui minu tööstuslik tolmuimeja! Asja ajab ka melon ära. Elu esimeseks laternaks hea väike näputöö. Aega läks 3 minutit lõikamisele ja 5 minutit isal ja lastel selle tühjaks söömisele.
Tea, mis sest nüüd edasi saab? Kuivab ära? Kukub kokku? Mädaned ära?

Ja kui ma siin juba olen, siis veel ühed elu esimesed asjad. Jahimehe kindad! Neid kudus vanasti minu ema, isale, kes oli kõva jahimees. Hiljem jõudis ka Rainerile ühe paari teha, mis nüüd Silveri käes käivad. Lastele meeldib. Ei ole nii kohmakad ,kui tavalised labakad, lihtsam kätte panna kui sõrmikud ja soojemad ka. Proovitööks oli jällegi üks lõngakera lõpp. Järgi jäi kolm meetrit. Kuna sel lõngal nii pikad mustri kordused siis seda ma siin küll jälgida ei saanud. Ja lõpuks, mis vahet neil triipudel? Esimesete õnnelik omanik on Rainer, järgmine lõng ootab juba laual.

Tüdruku sokipaari ajasin ka pildile. Neid saab kanda kahte või isegi kolme moodi. Saapas tõmbame sääre üles nagu põlviku, niisama keerame alla. Kolmandaks kanname neid puuvillaste sokkide all. Sellised alt kummimummudega, mitte libedad. Paljaste villastega on pidevalt mats ja maa ühendus. Siis viimases variandis keeran need karvased sääred teiste sokisäärte peale, jäävad nagu säärised. Eelmise postituse ühel pildil, kus nad Raineriga kummitavad on see sokikandmise värk näha ka.

Muide, need olid enne Raineri sokid. Tuli ükspäev lasteaiast, suur auk talla all. Ise veel targutab, et no jah, ma mõtlesingi kuidas see liiv mulle soki sisse sai?! Lõikasin terve osa maha ja uued pöiad otsa.

Üldiselt olekski tore teada, kas seal lasteaia liivakastis ikka liiva on veel või on kõik minu tuulekoja põrandal? Ma ikka vahel imestan, kuidas Silveril jalg veel kummikusse mahtus? Raineri kummikust pole ma midagi leidnud aga Silveril on ikka kühvlitäis kenasti ära mahutatud!

Sokke ja kindaid tuleb muidugi talve jooksul veel. Kohe hakkab tulema. Vast midagi mustrilist ka. Nüüd aga poisse vannitama, homme läheb röövli polk lasteaeda! Issi ka meil lõpuks jälle eestis tööl. Ptüi, nii lähedal ka veel ,et pean talle homme lõunaks süüa tegema hakkama! Hea, et vannitama ei pea. Aga küll ma koon ka ikka....


Toredat novenbrit kallikesed!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 19:41 - Link - kommentaarid (1)

*************************************************** ***************************************************