Sireti pesakast.
Sireti pesakast.
Summer Tagaplaanil banner Spring countdown banner MINU TROBIKOND: Foto NAGI's: P7070016 Foto NAGI's: Picture or Video 023
Free Blog Content

2012 tegemised...... 2011 tegemised ...................................... 2010 tegemised ....................................... ........................................................
SÜNNIST: 16.02 seisuga 42 talve
ASUN: Viitka, Vastseliina vald.
TÄHTKUULT: Veevalaja
ÜLDISELT...
üritan kõike, mõni asi isegi õnnestub.
MULLE MEELDIVAD...
Kuulata muusikat, jalutada lastega metsas, korjata seeni-marju ,teha üks hea praad, küpsetada üks hea pirukas või kook, pannkooke teen hea meelega, ja muidugi minu armastatud käsitöö, juba päris väikesena hakkasin ema eeskujul kuduma ja tikkima,niisama ei suuda 10min. paigal istuda,midagi peab näppudevahel olema.
Eriline tõbi on arutul hulgal lõngu ja helmeid kokku osta, et oleks ikka valikut, kui mõni idee pähe torkab! Aga ikka seda ei ole, mida vaja...
EI MEELDI...
Asjad ja olukorrad mis kuhugi edasi ei vii,millel pole tulemust. Sügisene külm vihm, vinge tuul, must kohv, alkohol, virisejad - torisejad inimesed. Kamandamine ei lähe ka mitte!
Ja see kui raha on otsas.
MINU ARHIIVIKE
Viimased postitused
Aprill 2013
KÄIN PIILUMAS: ;)
LOEKSIN...
Võrumaa ajalehed, enamasti internetist.
Mustrilehed!
Ja juba mitu aastat Aabitsat! Õnneks on erinevad! ;)
MUUSIKAT IKKA !!!
Muusikat kuulan täitsa seinast-seina,igast stiilist mõni lugu kõlbab. Viimasel ajal tuleb kohustuslikus korras palju laste laule kuulata :)
Ooo, ja minu jõmpsikad jõutsid nüüd klubimuusikani... mõni ikka meeldib mulle ka!
FILMIDEST...
Mõned eesti seebid, telemängud, Reporter... kui meelde tuleb.
NII MÕTLEN MINAGI :
Mis siin ikka tsiteerida, elu ongi ju lihtsalt ilus!


NII MITU KORDA ON MIND KÜLASTATUD:

300328

10 Aprill 2013
No tere kena kevadet!

Küll ma olen ikka usin blogija!
Vahepeal on nii palju tegemisi olnud, et pole aegagi piltidega jamada. Vabast tahtest pole saanud suurt midagi teha, aina tellimus tööd. Sokid, kindad. Hetkel 25 paari laste labakaid veel teha.
Tehtud tööd panime poisige video klipile, katsun selle siia trantsportida, kui muidu ei saa, siis lingina ehk ikka õnnestub.Aga kui eelmist postitust jätka siis tuleb alustada aastavahetusest. Selle vihmase õhtu veetsime oma pesakonnaga.Siis sai preilna nelja aastaseks.Issi sai ka vahepeal 35 aga siis ma olin sihukeses tõbes, et anna otsad. Kogu üritus jäi pidamata. Sain vaevu paar päeva enne enda sünnipäeva jalad alla. Midagi suuremat siiski teha ei jaksanud. Lapsed tegid mulle küpsisetordi. Rainer tegi tordi ja väikesed kaunistused. No vähe kõvad kommid seal peal ju olid aga ikkagi laste esimene tordi tegu.Vaevalt sain enese ihuharimise lõpetatud, kui tuli kähku torti jagama hakata. Nii ma siis sorakil pildile sain.Vabariigi aastapäeval käisin väikestega Valingul mäge vallutamas.

Märtsis vahetasime jälle elukohta. Kõigi ebamugavustega korterist kõigi mugavustega korterisse, nagu meie isa nentis. Kaks nädalat peatust vanemate juures ja nüüd oleme Nissi valla kodanikud, Riisiperes. Rainer käib ikka Keilas koolis, väiksemad segavad kõigiti kodus mu kudumist.
Silver läheb sügisel kooli ja Janerinile siin kah lasteaia kohta pole, vähemalt praegu.
Kaua me siin pesitseme, kes teab, sest tegelikult otsin ikka üht vana head talu maja, kus kodu tunne tekiks. Kuni seda pole leidnud, koon korteris!
Kritseldaks siin heameelega veel veidi aga tundub, et mu neti pulk hakkab jupsima. Teen enne lõpu, kui kõik vastu taevast lendab.

Vast varsti kohtume siin lehel jälle, sest suur kiire on mul nüüd möödas ja väljas pole veel miskit teha.

Tsau!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 17:46 - Link - kommentaarid

*************************************************** ***************************************************