Sireti pesakast.
Sireti pesakast.
Summer Tagaplaanil banner Spring countdown banner MINU TROBIKOND: Foto NAGI's: P7070016 Foto NAGI's: Picture or Video 023
Free Blog Content

2012 tegemised...... 2011 tegemised ...................................... 2010 tegemised ....................................... ........................................................
SÜNNIST: 16.02 seisuga 42 talve
ASUN: Viitka, Vastseliina vald.
TÄHTKUULT: Veevalaja
ÜLDISELT...
üritan kõike, mõni asi isegi õnnestub.
MULLE MEELDIVAD...
Kuulata muusikat, jalutada lastega metsas, korjata seeni-marju ,teha üks hea praad, küpsetada üks hea pirukas või kook, pannkooke teen hea meelega, ja muidugi minu armastatud käsitöö, juba päris väikesena hakkasin ema eeskujul kuduma ja tikkima,niisama ei suuda 10min. paigal istuda,midagi peab näppudevahel olema.
Eriline tõbi on arutul hulgal lõngu ja helmeid kokku osta, et oleks ikka valikut, kui mõni idee pähe torkab! Aga ikka seda ei ole, mida vaja...
EI MEELDI...
Asjad ja olukorrad mis kuhugi edasi ei vii,millel pole tulemust. Sügisene külm vihm, vinge tuul, must kohv, alkohol, virisejad - torisejad inimesed. Kamandamine ei lähe ka mitte!
Ja see kui raha on otsas.
MINU ARHIIVIKE
Viimased postitused
Detsember 2012
KÄIN PIILUMAS: ;)
LOEKSIN...
Võrumaa ajalehed, enamasti internetist.
Mustrilehed!
Ja juba mitu aastat Aabitsat! Õnneks on erinevad! ;)
MUUSIKAT IKKA !!!
Muusikat kuulan täitsa seinast-seina,igast stiilist mõni lugu kõlbab. Viimasel ajal tuleb kohustuslikus korras palju laste laule kuulata :)
Ooo, ja minu jõmpsikad jõutsid nüüd klubimuusikani... mõni ikka meeldib mulle ka!
FILMIDEST...
Mõned eesti seebid, telemängud, Reporter... kui meelde tuleb.
NII MÕTLEN MINAGI :
Mis siin ikka tsiteerida, elu ongi ju lihtsalt ilus!


NII MITU KORDA ON MIND KÜLASTATUD:

300233

25 Detsember 2012

Tere kena pühade keskpaika


Aasta lõpp pole enam kaugel, üsna viimane aeg enda selle kuu tegemised ette näidata.
Kõige pealt tegin värvispektri tarvis rohelise mütsi. Et oleks ikka punast ka, viltisin jõulutähe moodi lille. See käib küljest ära.

Ja teine lill, plikal oli ka kangesti vaja.Kahele väiksemale tegin kindad.
Poisile...plikale...

Plika sai tegelikult teise paari veel. Vot ma märtsis hakkasin ühest ime peenest lõngast kindaid tegema. 1,25 varrastega. Tegin siis ühe valmis ja kevad hakkas tulema, igasugu muud mõtted ja tegemised. Lubasin siin ikka mitu korda selle valmis teha aga ei tuhkagi. Nüüd ükspäev polnud midagi teha, no ideed olid otsas ja jõuluni oli ka veel aega. Võtsin siis kindavärgi korvist välja ja tegin ühe jutiga valmis ka. Ega need nüüd midagi erilist ole aga andis ikka nikerdada küll.Vahepeal tegin pisiasju, nagu nuku sussid...ja kõrvarõngad.Ja üks kaelakee.

Paar junni kokkusobivat jämedat lõnga oli üle jäänud, sain veel ühe mütsi.Plika tegi paberinutsakatest roose. Lõikas, voltis, liimis. Ma arvasin, et ta seal omaette lihtsalt prahti teeb aga tema väitis, et tegi roose. Uurisin lähemalt - nagu olekski. Poisid imestasid, kuidas ta oskas, pole päevagi lasteaias käinud. Ju on siis hea leiutaja. Minul neid hästi ehedalt pildile saada iagatahes ei õnnestunud aga eks vaadake ise, ongi ju nagu roosi moodi...Käsitööga kõik.

Laste jõulupeod on ka peetud. Mõned pildid siis kah ritta, kui keegi pole meid ammu näinud ja tahaks teada kuidas mu vaevaga tehtud kullakesed juba välja näevad.

Silver

Janerin

RainerKõik kolm.Ja Raineri tunnistus oli ka ikka endiselt igavalt eeskujulik.

Üks ehtne kuusk meile tänavu tuppa ei mhtunud, surkasin kaks oksa vaasi püsti, preilna ehtis ära. Kuuse lõhn on igatahes olemas.Aga nüüd pole muud, kui ruttu tuttu. Neli paari suuri ja õhukesi sokke telliti, äkki hakkan neid homme kuduma. Ammu oleks juba aeg...

ILUSAT PÜHADE JÄTKU, UUEL AASTAL KOHTUME JÄLLE!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 21:45 - Link - kommentaarid

*************************************************** ***************************************************