Sireti pesakast.
Sireti pesakast.
Summer Tagaplaanil banner Spring countdown banner MINU TROBIKOND: Foto NAGI's: P7070016 Foto NAGI's: Picture or Video 023
Free Blog Content

2012 tegemised...... 2011 tegemised ...................................... 2010 tegemised ....................................... ........................................................
SÜNNIST: 16.02 seisuga 42 talve
ASUN: Viitka, Vastseliina vald.
TÄHTKUULT: Veevalaja
ÜLDISELT...
üritan kõike, mõni asi isegi õnnestub.
MULLE MEELDIVAD...
Kuulata muusikat, jalutada lastega metsas, korjata seeni-marju ,teha üks hea praad, küpsetada üks hea pirukas või kook, pannkooke teen hea meelega, ja muidugi minu armastatud käsitöö, juba päris väikesena hakkasin ema eeskujul kuduma ja tikkima,niisama ei suuda 10min. paigal istuda,midagi peab näppudevahel olema.
Eriline tõbi on arutul hulgal lõngu ja helmeid kokku osta, et oleks ikka valikut, kui mõni idee pähe torkab! Aga ikka seda ei ole, mida vaja...
EI MEELDI...
Asjad ja olukorrad mis kuhugi edasi ei vii,millel pole tulemust. Sügisene külm vihm, vinge tuul, must kohv, alkohol, virisejad - torisejad inimesed. Kamandamine ei lähe ka mitte!
Ja see kui raha on otsas.
MINU ARHIIVIKE
Viimased postitused
Oktoober 2012
KÄIN PIILUMAS: ;)
LOEKSIN...
Võrumaa ajalehed, enamasti internetist.
Mustrilehed!
Ja juba mitu aastat Aabitsat! Õnneks on erinevad! ;)
MUUSIKAT IKKA !!!
Muusikat kuulan täitsa seinast-seina,igast stiilist mõni lugu kõlbab. Viimasel ajal tuleb kohustuslikus korras palju laste laule kuulata :)
Ooo, ja minu jõmpsikad jõutsid nüüd klubimuusikani... mõni ikka meeldib mulle ka!
FILMIDEST...
Mõned eesti seebid, telemängud, Reporter... kui meelde tuleb.
NII MÕTLEN MINAGI :
Mis siin ikka tsiteerida, elu ongi ju lihtsalt ilus!


NII MITU KORDA ON MIND KÜLASTATUD:

300326

30 Oktoober 2012
No tere siis kah, üle pika aja!

Tule taevas appi, miks ma kogu aeg arvasin, et vähemalt septembris siia midagi kirjutamas käisin!
Kõik asjad ju puha näitamata

Ok, parandame asja, nii palju kui pilte ja asju veel järel on.
Sügise algatuseks tegin väiksematele ämblikuga mütsid, plika oma kadus enne ära, kui pildistada jõutsin. Poisil selline:Poja nii õnnetu ei ole, kui välja paistab, ta passis erilise hoolega telekat.

Siis sai valmis paar lõngajäägi vaipa, üks on ka pildile jäänud. Suurust sai ka mõõdetud, enam ei mäleta aga suts üle poole meetri oli.Siis käisin septembris kaks päeva lehmakarjas. Mis seal ikka passida, pistsin varustuse tasku ja nikerdasin lapikesi. Õhtuks sain ühe pajalapi jälle kokku.Nüüd tuleb kilomeeter oktoobrikuu sokke, igas mõõdus. Kõige tillukesemad tegin ja kohe pistsin saajale pihku, jälle jähid pildistamata. Ah, tühja kah, aga teate, muidu , ilusad olid! Ülejäänud nüüd joondugu siia ritta:

Ühed sokk-papud tegin kah eile:

Enne esimest lund tegin ükspäev plikale mütsi. Ühe korra sai käia, nüüd, ei tea, kas ootab kevadet. Järgmisel hommikul oli lumi maas ja tuli hoopis paksemad mütsid välja otsida.

Sooh, rohkem ei paista vähemalt albumis pilte olvat.

Muidu elame ikka tasa-pisi. Remondid on puha pooleli. Vahest saab miskit tööd tehtud, kui seda pole, eks siin koon, heegeldan, keedan küpsetan. Ja esmaspäeval koristan!

Silveri sain ka lõpuks lasteaeda. Pole neid kohti kusagilt võtta ja eelkooli ka Keilas ei tehtud. Nüüd käib Rukkilille lasteaias, erakas küll, raha läheb hulka maksma aga vähemalt õpivad ka seal korralikult. Hommiku poole kohe puha tunnid, peaaegu nagu koolis. Las saab siis targemaks, kasvõi emme viimaste veeringute eest.
Näh, tegi seal ükspäev põdra.Väike õde kusjuures oskab enam-vähem sama suguseid asju teha nagu Silver. Plikal on lihtsalt rohkem tahtmist ja püsivust joonistada, kirjutada, tähti uurida jne. Vahel, kui vend mõnda tähte ei tea, küsime õe käest. See siis tuleb ja kiidab - nohh, kas sa siis ei tea, et see on Janerini jott või hobuse hõhhh!

Esimesel hommikul, kui mõlemad poisid olid oma õpingutele läinud, tõusus Jane üles ja põrnitses tühja Silveri voodit. Seletasin, et Silver on lasteaijas ja õpib seal parajasti. Plika põrnitses veel tükk aega sinna voodi poole, lõpuks ütles hästi läbimõeldud ilmega - ega ta minust targemaks ikka ei saa!!!

Nii aga nüüd on pidu läbi, tuleb see loba ää lõpetada. Meie issi tuli koju ja kohe läheme Rõõmu Kaubamaija poistele talve saapaid ostma. Tali tuli ju ootamatult! Ainult autol olid talverehvid juba paar nädalat varem all.

Ok, talvituge kenasti, ärge väga ää külmetage. Ma üritan siia ikka natuke rutem tagasi jõuda, kui kahe kuu pärast.

Sauuu!

*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 09:22 - Link - kommentaarid (4)

*************************************************** ***************************************************