Sireti pesakast.
Sireti pesakast.
Summer Tagaplaanil banner Spring countdown banner MINU TROBIKOND: Foto NAGI's: P7070016 Foto NAGI's: Picture or Video 023
Free Blog Content

2012 tegemised...... 2011 tegemised ...................................... 2010 tegemised ....................................... ........................................................
SÜNNIST: 16.02 seisuga 42 talve
ASUN: Viitka, Vastseliina vald.
TÄHTKUULT: Veevalaja
ÜLDISELT...
üritan kõike, mõni asi isegi õnnestub.
MULLE MEELDIVAD...
Kuulata muusikat, jalutada lastega metsas, korjata seeni-marju ,teha üks hea praad, küpsetada üks hea pirukas või kook, pannkooke teen hea meelega, ja muidugi minu armastatud käsitöö, juba päris väikesena hakkasin ema eeskujul kuduma ja tikkima,niisama ei suuda 10min. paigal istuda,midagi peab näppudevahel olema.
Eriline tõbi on arutul hulgal lõngu ja helmeid kokku osta, et oleks ikka valikut, kui mõni idee pähe torkab! Aga ikka seda ei ole, mida vaja...
EI MEELDI...
Asjad ja olukorrad mis kuhugi edasi ei vii,millel pole tulemust. Sügisene külm vihm, vinge tuul, must kohv, alkohol, virisejad - torisejad inimesed. Kamandamine ei lähe ka mitte!
Ja see kui raha on otsas.
MINU ARHIIVIKE
Viimased postitused
August 2012
KÄIN PIILUMAS: ;)
LOEKSIN...
Võrumaa ajalehed, enamasti internetist.
Mustrilehed!
Ja juba mitu aastat Aabitsat! Õnneks on erinevad! ;)
MUUSIKAT IKKA !!!
Muusikat kuulan täitsa seinast-seina,igast stiilist mõni lugu kõlbab. Viimasel ajal tuleb kohustuslikus korras palju laste laule kuulata :)
Ooo, ja minu jõmpsikad jõutsid nüüd klubimuusikani... mõni ikka meeldib mulle ka!
FILMIDEST...
Mõned eesti seebid, telemängud, Reporter... kui meelde tuleb.
NII MÕTLEN MINAGI :
Mis siin ikka tsiteerida, elu ongi ju lihtsalt ilus!


NII MITU KORDA ON MIND KÜLASTATUD:

300326

21 August 2012
Tervitused Valingult!

Jah, just siin ma nüüd olen, just täpselt nädal aega.Võiks öelda, et naudin tõelist maa elu, vilja põldude ja lehma koplitega. Kui mul muidugi oleks eriti aega siin midagi nautida.
Terve nädal on läinud oma kola ringi vedamisele. Ühtki meest, peale enda oma polnud appi ka võtta. Ise paki kõik vidinad kokku, aita mööbel autole laadida ja pärast maha ka tirida. Ptüi, ma ütlen, oleks see siis viimane kolimine aga ei! See oma ja õige talu on ikka leidmata - ostmata. Aga nüüd on vähemalt aega oodata ja vaadata, on vähemalt ruumi elada. Pole enam pisike suvila paarikümne ruutmeetriga. Tervelt kaks korterit, õigemini terve maja ots. Alumine korter tahab küll kap-remonti, sellega on juba algus tehtudki. Üleval saame seni pesitseda.Kui oktoobri lõpuks kõik valmis saame, siis on hästi saadud, ma arvan. Aiamaa koerale ja lastele on ka olemas, kui takjate seest üles otsida.
Aga muidu meie meeldib siin, eriti lastele, neid pean igal õhtul karjalaudast pimedas ära lohistamas käima, õnneks saab seal ka kohe suurema s... maha küürida. Noh, tegin siin üleeile mõned pildid ka. Akanast paistab meil kurepesa. "Kurgid" hakkavad vist juba lõunamaale sättima, algul oli neid seal 5, nüüd veel kaks tulevad õhtuks pessa.

Meie ainukesed püsililled...Laudarõõmud...Kirjud ühes aias...Mie lapse loomaaed.Mitte ainult kaanid...

Meie onn...

Jalutuskäigul...

No nii, aga ma siiski arvan endiselt, et see siin on käsitöö blogi!
Vahepeal olen teinud poolteist vannitoa vaipa. Kulutan jälle jääke. Aga neid ma vähemalt veel ei näita.
Kolm linikut on valmis aga triikimata. Triikraua olen jube hästi ära pakkinud, äkki kunagi leian üles.
Augusti beez tuli aga ette näidata ja nii ta saigi, kuhu vaja aga kortsus ja lainetav.Teised kaks nii samuti, tahaks tublit venitustki aga kus sa neid siin praegu venitad!? Kui elamise valmis saame, eks siis kamandan nad sirgu ja võtan kasutusele. Sihukesed on:Pajalappe olen nikerdanud, kui väheke aega on. Lastele eile näitasin, et head jõuluks maha müüa või ära kinkida. Suurem arvas, et need niisamagi ilusad üles riputada. Aga jälle võimalus, kuidas ülearuseid lõnga juppe ära kasutada. Kuna need on kahekordsed, kannatavad kartulit kurnata küll. Praadi pole ahjust võtta proovinud, akrüül lõngad äkki ei peaks sellele vastu. Aga võib ju puuvillaseid ja maavillased kah teha.
Nii palju on hetkel ette näidata:Noh, ja nüüd tuli mu lille vaas ka meelde!
Eelmistel jõuludel sain endale veini pudeli. Tühja! Hoidsin ja võtsin hoogu, et vaasiks teha. Nüüd enne kolimist jõudsin valmis teha. Mingid tuubis õli värvid on mul, ei oska neid millegiga vedeldada. Sodisin vedelamaks portselani lakiga.Sellest sai roheline põhi, tegelikult siniste juttidega. Ja siis salhvakad peale. Saaks selliseid pudeleid veel kusagilt, küll leiutaks! Aga veini ostma ma selle pärast kah ei hakka.

Vast aitab tänaseks! Enamus edasist loomingulist tööd tuleb mul lähi kuudel küll vist korteri remondi näol. kui miskit valmis saab, näitan teilegi. Ideid mul igatahes on ja materjale ka. Kahjuks korteri remondi ja mööbli renoveerimisega värvispektrisse ei saa, nii et nokitsen lõngaga ka edasi.

Ilusat suve lõppu ja peagi algavat uut kooliaastat!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 15:56 - Link - kommentaarid (3)

*************************************************** ***************************************************