Sireti pesakast.
Sireti pesakast.
Summer Tagaplaanil banner Spring countdown banner MINU TROBIKOND: Foto NAGI's: P7070016 Foto NAGI's: Picture or Video 023
Free Blog Content

2012 tegemised...... 2011 tegemised ...................................... 2010 tegemised ....................................... ........................................................
SÜNNIST: 16.02 seisuga 42 talve
ASUN: Viitka, Vastseliina vald.
TÄHTKUULT: Veevalaja
ÜLDISELT...
üritan kõike, mõni asi isegi õnnestub.
MULLE MEELDIVAD...
Kuulata muusikat, jalutada lastega metsas, korjata seeni-marju ,teha üks hea praad, küpsetada üks hea pirukas või kook, pannkooke teen hea meelega, ja muidugi minu armastatud käsitöö, juba päris väikesena hakkasin ema eeskujul kuduma ja tikkima,niisama ei suuda 10min. paigal istuda,midagi peab näppudevahel olema.
Eriline tõbi on arutul hulgal lõngu ja helmeid kokku osta, et oleks ikka valikut, kui mõni idee pähe torkab! Aga ikka seda ei ole, mida vaja...
EI MEELDI...
Asjad ja olukorrad mis kuhugi edasi ei vii,millel pole tulemust. Sügisene külm vihm, vinge tuul, must kohv, alkohol, virisejad - torisejad inimesed. Kamandamine ei lähe ka mitte!
Ja see kui raha on otsas.
MINU ARHIIVIKE
Viimased postitused
Juuli 2012
KÄIN PIILUMAS: ;)
LOEKSIN...
Võrumaa ajalehed, enamasti internetist.
Mustrilehed!
Ja juba mitu aastat Aabitsat! Õnneks on erinevad! ;)
MUUSIKAT IKKA !!!
Muusikat kuulan täitsa seinast-seina,igast stiilist mõni lugu kõlbab. Viimasel ajal tuleb kohustuslikus korras palju laste laule kuulata :)
Ooo, ja minu jõmpsikad jõutsid nüüd klubimuusikani... mõni ikka meeldib mulle ka!
FILMIDEST...
Mõned eesti seebid, telemängud, Reporter... kui meelde tuleb.
NII MÕTLEN MINAGI :
Mis siin ikka tsiteerida, elu ongi ju lihtsalt ilus!


NII MITU KORDA ON MIND KÜLASTATUD:

300233

19 Juuli 2012
Tere suve keskpaika.

Mu juuli sinine juba ammu valmis aga ei viitsi kuidagi üles panna. Nüüd, enne kui kiiremaks remondiks ja kolimiseks läheb, sain ikka albumisse pandud. Ja eks ikka natuke siia kah siis juttu ja paar pilti.
Tegin jälle sellise ühes tükis särgi. Kui pilti sai tehtud, oli veel selline vesti ilm. Plika oli ametis ehitusmehe mängimisega ja nii ta töiselt tegus pilt saigi.Kaks sinise-roosa triibulist linikut olen ka heegeldanud aga triikida pole aega olnud. Seega - pole ka pilte.
Eks teen neid vabast ajast veel, nii palju kui seda aega nüüd jääb. Uue elamise võtmed käes, läheb remondiks ja siis kolimiseks.
Ei läinudki me selle korraga põhjapoolt kaugemale, Saue valda, Keila lähedale. Aga otsin oma ürgset talukohta ikka edasi. Kuna head töövõimalused on praegu just seal, oli hetkel vast õige otsus omale sinna ka elamine leida. Mehel vast 100m tööle minna ja ma ise saan ka miskit tegusamat oma ajaga peale hakata. Ühesõnaga plaanin ka tööle minna - lõpuks!
Nüüd aga, öine loom nagu ma olen, saan kohe kana supi valmis ja lähen "lõunatama"

Mõnusat rannahooaega!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 22:41 - Link - kommentaarid (2)

*************************************************** ***************************************************