Sireti pesakast.
Sireti pesakast.
Summer Tagaplaanil banner Spring countdown banner MINU TROBIKOND: Foto NAGI's: P7070016 Foto NAGI's: Picture or Video 023
Free Blog Content

2012 tegemised...... 2011 tegemised ...................................... 2010 tegemised ....................................... ........................................................
SÜNNIST: 16.02 seisuga 42 talve
ASUN: Viitka, Vastseliina vald.
TÄHTKUULT: Veevalaja
ÜLDISELT...
üritan kõike, mõni asi isegi õnnestub.
MULLE MEELDIVAD...
Kuulata muusikat, jalutada lastega metsas, korjata seeni-marju ,teha üks hea praad, küpsetada üks hea pirukas või kook, pannkooke teen hea meelega, ja muidugi minu armastatud käsitöö, juba päris väikesena hakkasin ema eeskujul kuduma ja tikkima,niisama ei suuda 10min. paigal istuda,midagi peab näppudevahel olema.
Eriline tõbi on arutul hulgal lõngu ja helmeid kokku osta, et oleks ikka valikut, kui mõni idee pähe torkab! Aga ikka seda ei ole, mida vaja...
EI MEELDI...
Asjad ja olukorrad mis kuhugi edasi ei vii,millel pole tulemust. Sügisene külm vihm, vinge tuul, must kohv, alkohol, virisejad - torisejad inimesed. Kamandamine ei lähe ka mitte!
Ja see kui raha on otsas.
MINU ARHIIVIKE
Viimased postitused
Juuni 2012
KÄIN PIILUMAS: ;)
LOEKSIN...
Võrumaa ajalehed, enamasti internetist.
Mustrilehed!
Ja juba mitu aastat Aabitsat! Õnneks on erinevad! ;)
MUUSIKAT IKKA !!!
Muusikat kuulan täitsa seinast-seina,igast stiilist mõni lugu kõlbab. Viimasel ajal tuleb kohustuslikus korras palju laste laule kuulata :)
Ooo, ja minu jõmpsikad jõutsid nüüd klubimuusikani... mõni ikka meeldib mulle ka!
FILMIDEST...
Mõned eesti seebid, telemängud, Reporter... kui meelde tuleb.
NII MÕTLEN MINAGI :
Mis siin ikka tsiteerida, elu ongi ju lihtsalt ilus!


NII MITU KORDA ON MIND KÜLASTATUD:

300328

29 Juuni 2012
Tere.

Selle suve pühad ja sünnipäevad on siis meie peres läbi, selleks korraks. Kui see suvi ise ka üks kord kohale jõuaks. Ei ole veel jopesid kappi saanud panna ja suve särgid on ka vestidena kasutuses.
Aga enne jaani tegin veel ühe kollase vest-särgi. Mõnus tegemine, kõik ühes tükis, ei mingit õmblemist. Ainult viimase lõngajupi tõmbasin nõelaga peitu. Juuli sinise plaanin sama süsteemiga kududa.

Aega võttis ühe õhtu ja pool järgmisest päevast.

Silver poiss sai ka 6-e aastaseks. Jaanilaupäeval plaanisime sünnipäeva pidu pidada. Hommikul sadas nii mis ladises, õuses kõik lainetas ja igasugune suur väliüritus läks mahakandmisele. Vanaema arvas, et tema ei viitsi sellise ilmaga isegi 500 m meie juurde kõmpida, ammugi vanaisa ja sõbrad olid ka kõik tubades peidus. Nii siis võtsime oma padajanni kaasa ja läksime hoopis vanaema juurde. Nii nad siis pidasidki pidu naabritüdruku seltsis, neljakesi nagu talvistelgi sünnipäevadel. Lapsed majandasid küll õues, vihmamantlitega ja ilma. Ise ei tahtunud seal sugugi külmetada. Õhtusele jaanitulelegi poleks oma väärt konte vedanud aga lapsed!!! Neil ikka vaja seal ratsutada ja tantsida. Poisid hakkasid küll hoopis taarat korjama. Tassisisd nagu taarakollid kottidega haisvat õlle taarat koju. No mis teed, kui nemad avastasid võimaluse taskuraha teenida. Raha oli neil pärast mitu päeva laiutada.
Aga mõned pildid sellest sünnipäeva-jaanipäevast:

Ilm kehva ja pildid ka.

Aga tänaseks jälle kõik. Reede õhtu kätte jõudmas, vaja tube koristama hakata.

Kohtumiseni juulis! Päikeselisi päevi ja kuuvalgeid öid!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 11:58 - Link - kommentaarid

*************************************************** ***************************************************